Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ciki babakocsival...

Szerintetek ciki babakocsival futni?

Figyelt kérdés
Budapest egyik külső kerületében lakunk, és szeretnék futni, viszont a fél éves kisfiamat nem tudom senkire hagyni addig. Vannak itt olyan utcák, amik nagyon csendesek, és max. csak az ablakból látnának ahogy futom, de járókelővel nem nagyon találkozunk. Csak olyan fura érzés lenne, hogy vajon mit gondolnak... :) Tudom butaság, de akkor is... :) Mi erről a véleményeket?
2011. okt. 30. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon még nem láttam ilyet, de itt külföldön tök természetes, hogy babakocsival futnak az anyukák (sokszor csapatokban :)), szerintem egyáltalán nem ciki.
2011. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha veszel olyan babakocsit ami direkt erre van tervezve akkor nem ciki , nyáron a láttam egy pár anyukát futni babkocsival
2011. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg sport babakocsink van, nem 3 kerekű, de próbáltam már vele, és lehet futni :)
2011. okt. 30. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

én kiakadok mindig ha babakocsival futnak a buszhoz.

én inkább a gyereket féltenem,mert mivan ha rosszul lépsz vagy bármi,és a kocsit elengeded.

2011. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de mindenképp erre alkalmas babakocsit kéne venni, mert az a legbiztonságosabb.

Pl.:

[link]

De ez sajnos nem két fillér... :(

2011. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nem rázkódik a baba,akkor szabad,de az másik kérdés,hogy mit szólnak a többiek az utcán.
2011. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Hát én ebben a hűvös időben biztos nem tolnám (futva!!!) menetiránnyal szembe a babámat! Szerencsétlen babó megfagy, mire Te lefutod a távodat!

Akkor inkább egy átfordítható babakocsit válassz, abban legalább látod is, hogy mi van vele.

2011. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!