Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fertotlenitsem mindenna...

Hogyan fertotlenitsem mindennap a cumisuveget, babatej van benne. Gepi fertotlenitom nincs. Hazilag hogyan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak főzd ki.

Én úgy szoktam, hogy egy csepp mosogatószert teszek a lábasba, abban kiforralom a gyerek cuccait, illetve a napokban vettem egy Chicco fertőtlenítő szert, abban csak állnia kell fél órát.

2011. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... ja és természetesen utána nagyon alaposan el kell öblíteni mindent tiszta vízzel.
2011. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kifőzöm, de nem minden nap. mondjuk heti 1-2 alkalommal, amúgy mosogatószerrel kimosom és jól elöblítem.
2011. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ecet is jó a vízkő ellen, amikor kifőzöd. De én mondjuk nem fertőtlenítek minden nap, sose tettem így. 4 hónapos múlt a lányunk és soha semmi baja nem volt.
2011. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem fertőtlenitek minden nap. Heti 1-2x. Chicco fertőtlenítőfolyadékkal.
2011. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a cumisüveget sose főztem ki,egyszerűen csak elszoktam mosni egy kis mosogatószerrel és utána jó alaposan kiöblítem forróvízzel.A kislányom már 17 hónapos és sose volt semmi baja.A cumit azt ki szoktam főzni,de azt is úgy hogy forralok vizet és 5 percig hagyom a vízben mikor forr.Utána hideg vízzel elöblítem.
2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17 hónap alatt egyszer sterilizáltam, csak kíváncsiságból!

Mosogatószerrel, forró vízzel, külön szivaccsal mosom el a gyerek cuccait. Semmi baja nem volt!

Nem jó a túlzott sterilizálás sem! Hogyan alakul ki a gyerek immunrendszere(?).

2011. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!