Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor mit csináljak? Most...

Ilyenkor mit csináljak? Most vettem észre, hogy a babám az ágyon már szinte kuszik, de ha leteszem a földre (szőnyeg, habtapi) ott nem próbálkozik. Ott csak repülőzik.

Figyelt kérdés
Most akkor legyünk sokat az ágyon? Vagy keményebb felületen is fog majd próbálkozni?
2011. jan. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem fog még 30 évesen is az ágyon kúszni.

Tegyétek csak le a földre, majd rájön, hogy ott is tud kúszni.

2011. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:-))Gondoltam
2011. jan. 24. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog próbálkozni lent is. Egyelőre fönt könyebb talán neki, mert a pici kis kezével beletud marni a takarókba, és úgy könyebb neki. Bizony fog mászni. Kisfiam repülőzve tanult meg megfordulni :-D
2011. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem költözzetek le a földre, ha már az ágyon kúszik, nehogy leessen (egy másodperc alatt meglehet a baj).

Pár nap, és megszokja, hogy keményebb a talaj.

Én 5 hósan költöztettem le a babámat az ágyról a földre, kb 2 nap múlva már ide-oda forgott, gurult. A puha ágyon nem bírta megtámasztani magát, ezért nem bírt forogni. Lent a földön ez ment neki, mint a karikacsapás.

2011. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokáig ment a repülés, de megtanult kúszni-mászni.

Az ágyról akkor került le a földre, mikor már nagyon ment a forgás. (kicsi lett neki az ágy) :)

2011. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már elég régóta leköltöztünk a földre,csak most fürdés után vettem észre,hogy kuszik az ágyon
2011. jan. 25. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!