Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon rosszevő a...

Akinek nagyon rosszevő a gyereke, mikkel próbálkozik?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem hajlandó megenni a lányom, van, hogy egész nap elvan egy fél sajtos stanglin, mert nem kell neki semmi.

Sose volt jó evő, de most, hogy már kezd beszélni, mondja is mindenre, hogy "NEM! SEMMI!"

Sokszor már kétségbe vagyok esve...

Aki hasonló helyzetben van, vagy volt, mi volt az, ami bevált? Mármint mik azok, amiket többnyire megeszik?


2011. szept. 20. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Unokatesóm sem akart enni, kórház lett a vége. Elég volt emlékeztetni erre, máris jobban evett... de így sem lett jóevő.
2011. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Állt vmi konkrét probléma a háttérben? Vagy csak egyszerűen rossz evő?
2011. szept. 20. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, kiderült egy enyhe gyomorbetegség, de a kórház óta tényleg próbál igyekezni.
2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért amit az 1. válaszoló leírt az extrém eset. A gyerekek elég kevés kajával is elvannak. Mennyi idős? Szopik még? Jönnek a fogai? Ezek mind befolyásolhatják az étvágyát.

Az én lányom sokáig alig evett, volt, hogy csak tejet meg almát egész nap. Mégis ő a legnagyobb az egész ovis csoportban. Egyszerűen ő ilyen kevéssel is beéri.

2011. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

23 hónapos, nem szopik már rég sajnos.

Most ment a hasa múlt héten, meg nyúlkál a szájába, és harap, lehet, tényleg a foga, csak olyan rossz, h semmit nem eszik meg. Kanállal adható ételek (leves kivételével) látványától már ordít, és elszalad...

2011. szept. 20. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Enyém szintén 23 hónapos....:)

Bölcsisek vagyunk, és semmit nem eszik a bölcsiben egész nap, de inni legalább iszik.

Vannak dolgok amiket megeszik, rizi-bizi, rántott hús, makaróni, tejberizs, tejbegríz, és azt hiszem ennyi:)

Az új dolgokat megkóstolni sem hajlandó, ha beleteszem a szájába visszaköpi.

Már én is annyit idegeskedtem, de nem tudok mit csinálni.

Azt főzök amit megeszik, csak már unja a család az egyhangú kajákat:)

2011. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főzz neki, amit szeret. Ha a levest megeszi, akkor adj neki azt. A lányom is sokáig csak azt szerette, minden másnap borsóleves volt. Ha egyébként szépen gyarapszik, alvásidőben alszik, játékidőben elég energikus, akkor nem kell idegeskedni.
2011. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam vele orvosnál (emiatt, + sokat mondja, hogy fáj a feje), azt mondták, vashiányos, és ez okozhatja, most kap vasat, remélem, tényleg helyreállítja.
2011. szept. 22. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!