Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes baba orrából hogy...

Pár hetes baba orrából hogy szedjem ki a cicakakit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 11:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
vegyél orrszívót neki bababoltban.jó a kézi de hatásosabb az amit porszívóra lehet dugni
2011. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pesztonka orrszívó vált be,az nem olyan hangos,nem ilyed meg tőle a baba mint a porszívóstól.
2011. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nem szörcsög, csak az orrjáratában elöl van egy kis cicakaki. mivel lehet az orrába belenyúlni? oda van kicsit száradva az orrába belül.
2011. jan. 25. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:
A cicakakit en fultisztito palcikaval szedtem ki. Van az a biztonsagos fajta. En nem szeretem feleslegesen orrszivoval szivni a nozijat, ha van mas megoldas is.
2011. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amikor kisebb volt azzal a baba fülpucival, késöbb meg óvatosan felnött fülpucival
2011. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A cicakaki akkor most mi? :O
2011. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is fülpiszkálóval szoktam kiszedni olyannal ami biztonsági. ha nem náthás csak a cicakaki van bent akkor nem kell orszívozni.
2011. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az orrlukba száradt,nevezzük nevén: fikucit fülpiszkával szedtem/szedem ki.Amikor folyik akkor az orrszívót használom,de sose kötöm rá a porszívóra,hanem csak a csövet szívom meg.A számba véletlenül sem kerül bele és neki is jobb,hogy nem kapcsolom be azt a csúnya porszívót.De így is sokkal hatásosabb a kézi orrszívónál!
2011. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Sterimart nem tudom, hány hónapos/ hetes kortól lehet használni. Mi azt használjuk, ha beleszáradt.
2011. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szemöldök csipesszel szoktam. Persze nagyon óvatosan!
2011. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!