Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A patikában, rossmannban vagy...

A patikában, rossmannban vagy dmben van gyógyszeradagoló cumi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tescoban 1000 ft körül van úgy tudom. Az újbuda centerben lévő tescoban mindig van ilyen!
2011. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma így, hogy egyedül vagyok vele, sajnos nem tudok elmenni a tescoba sem, pedig oda hamar odajutok, de ha párom itthon lesz (holnap remélem) beszerzek belőle párat, hogy legyen később is, ha eltörne, vagy valami. Vettem mindenféle baba üdítőt, hátha valamelyikből elfogad legalább egy kortyot; meg nurofenből kúpot, hogy ne kelljen még a sziruppal is kínozni szegénykémet. Mert a gyógyszerek beadását se viseli jól; de hogy itatom meg?... a békés módszerek sem vezettek eredményre, de eddig a kevésbé békések sem. Már sírni is csukott szájjal sír, mert tudja, hogy ha kinyitja a száját megpróbálok folyadékot juttatni belé..
2011. jan. 25. 14:21
 13/13 A kérdező kommentje:
A környéket végigjártam, de se gyógyszertárakban, sem a drogériákban nem volt.
2011. jan. 25. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!