Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző rátok aki a...

Mennyire jellemző rátok aki a babátokkal otthon vagytok a féktelen evészet és teljes önkontrollvesztés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Mármint a féktelen evészet. Örülök, ha napi egyszer le tudok ülni enni.


A teljes önkontroll-vesztés alatt mit értesz? Ez már pszichiátriai tünet egyébként.

2011. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán eltúlozva írtam le,egyébként szándékosan,úgy értettem,hogy sem a külsőségekre nem ad úgy az ember( frizura,öltözködés,smink) és ha akad egy kis szabadideje akkor a finom falatok mindig jól jönnek.
2011. jan. 25. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 éve vagyok itthon és kb. 2 hónapja kezdődött. Ha van pár percem biztos hogy eszem valamit (ahelyett hogy mondjuk takarítanék vagy megcsinálnám a hajamat...) Szóval elég szar a helyzet és már érzem a kilókon is. Nem tudom hogy hagyjam abba, totál ellustultam, sokszor van rossz hangulatom és csak ennék. Ki kéne szabadulni egy kicsit de esélyem sincs.
2011. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam néha idegességemben, vagy jutalomként is enni, ha már nagyon nem bírok a fiammal, de igyekszem helyette inkább mentolos cukrot, vagy gyümölcsöt enni.

Mondjuk 1 hónapja szültem és szoptatok, szóval akár el is lehet ezt nézni valamennyire.

2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jellemző.
2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hós a kisfiam!Vért izzadtam a legelején,hogy legyen tejem,hogy tudjam szoptatni!Ezért rengeteget ittam aminek az lett a következménye,hogy kitágult a gyomrom és szinte állandóan éhes voltam!De ezt szószerint így értsd,hogy szinte mindíg ettem,mindíg azt éreztem,hogy még éhes vagyok!Ördögi kör volt mert utánna meg már szokásból is ettem tehát ez volt a féktelen evészet!Meg persze igaz az is,hogy az ember egy kicsit belekényelmesedik az itthon létbe az anyaságba!Annyi volt az össz mozgásom,hogy elmentünk a babámmal sétálni!

Kb 1 hónapja teljesen elapadt a tejem!Most jutottam arra a szintre,hogy valamit kezdenem kell magammal mert lassan a férjem nem fog kívánni(már mikor belenéztem a tükörbe saját magamtól rosszul voltam hát akkor még Ő...bár Ő mindíg azt mondja,hogy így is szeret és a lényeg,hogy 7,5 hónapos koráig kapott tejcsit a fiunk és nagyon büszke rám,hogy ennyi szenvedés árán is kitartottam)

Úgyhogy kőkeményen elkezdtem edzeni!Hála az égnek a babám nagyon jó alvó,úgyhogy a délutáni alvása alatt tudok edzeni szinte minden nap!Taposógép,haspad,szobabicikli!Bár nemtudom,hogy hány kg-ot híztam mert nem mertem mérlegre állni de onnan fogom tudni,hogy most már visszanyertem a régi alakom,hogy újra rám jönnek a régi ruháim!Már most érzem,hogy lement pár kg-ó meg,hogy sokkal fittebb vagyok így már most van motiváció és nem is vagyok állandóan éhes!

És te kedves kérdező??Miért kértezted?

2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát evészet sajnos sokszor rámjön, főleg amikor leteszem a fiam aludni, leülök netezni, és közben muszáj valamit rágcsálnom... van, hogy egy zacskó kekszet is megeszek egyszerre, pedig nem is esik jól már a vége. De ez most már egyre ritkább, amíg kisebb volt a baba, állandó ehetnékem volt. Ennek ellenére adok magamra, visszafogytam a terhesség előtti súlyomra, tehát önkontrollvesztés egyáltalán nincs.
2011. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. 10 éve vagyok itthon, három gyerekem van. Rám férne egy kis hízás, de csak néha van, hogy úgy megennék egy halom csokit, egy doboz bon-bont. Én inkább túl sok kávét iszom...ha unatkozom, tuti, hogy felkelek innen, és irány a kávéfőző:( Már szerintem attól vagyok felpörögve néha délutánonként... Férjem szerint is túlzásba estem, függővé váltam.
2011. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes....tény, hogy néha rám jön a nassolhatnék, erőt veszek magamon és eszek egy joghurtot, főzök kávét, de ha "dúrva a helyzet" akkor aszalt gyümölcs. Nem akarok meghízni. Sikerült leadnom a fölösleges kilókat, örülök hogy jók a régebbi ruháim, szóval van motiváció!!!!!!
2011. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem eszek, max egyszer egy nap....bár elég egészségtelen....viszont! hajmosás mindig egy-két nappal elnapolva, slamposan öltözködök, szemöldök kiszedés is elnapolva....hajgumi...melegítő....szerencsére a férjemet nem zavarja :D egyenlőre...
2011. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!