Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A családotokban mennyire...

A családotokban mennyire jellemző, hogy otthon veszekedtek? Ha igen, a szomszédokkal milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jellemző. Mostanság rendszeres. Szomszéddal nem jó a viszonyunk, de ott is veszekednek elég sűrűn.
2011. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Apám folyton veszekszik valakivel, de ettől még jóban vagyunk a szomszédokkal. Ma is átjönnek vacsorára.
2011. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sokat veszekszünk de ez nem tartozik a szomszédokra.
2011. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Veszekszünk. És? Mi köze van hozzá a szomszédnak? Én is hallom őt veszekedni. És? Semmi közöm hozzá.
2011. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi szinte sose veszekszunk, ha neha elofordul, akkor sem hangosan, nem vagyunk orditozos fajtal. A szomszedaink viszont igen, de nem attol rossz a viszonyunk hogy ok veszekszenek, hanem mert kellemetlen, udvariatlan emberek.
2011. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Régen voltak nagyobb veszekedések, de az elmúlt 5-8 évben már egyáltalán nem. A szomszédokkal nagyon jóban vagyunk.
2011. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi ikerházban lakunk, a szomszéddal régen rossz volt a viszonyunk, nem tudom igazából, hogy miért, de olyan szinten, hogy nem is köszönt vissza az utcán, vagy az udvaron, ami elég kellemetlen volt, mert ugye közös az udvar. Aztán egyszer csak megváltozott, fogalmam sincs miért, most már mondhatni jóban vagyunk, mi nem változtunk, előtte is ugyanígy viselkedtünk, szóval biztos rájött, hogy benne van a hiba. Gondolom.

Veszekedni veszekedünk, mint minden gyermekes család szerintem, mikor kicsit, mikor nagyot veszekszünk, olykor kiabálunk, legalább egy héten egyszer... :D Nyilván ő is hallja, de hát ez van. Ő egyedül él, úgyhogy ha csak magával nem áll le veszekedni, nem jellemző nála a hangoskodás, úgyhogy emiatt ő többet tűr nekünk ilyen szempontból, mint mi neki. Bár védelmünkre szóljon, hogy mindig nappal veszekedünk, éjjel nem szoktunk! :D

2011. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ez nem hat ki a szomszédokkal való viszonyunkra. :)
2011. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előfordul a veszekedés, de nem olyan mértékben hogy tányércsapkodás stb. ami kihatna a szomszédi viszonyunkra. Azelőtt jóban voltunk velük, mindig átjártak hozzánk, és mi is hozzájuk, de mára már ők besavanyodtak, alig lágni őket.
2011. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi olyanok vagyunk, mint egy olasz család.Alapból hangosak vagyunk, ha meg engem felhúz valaki, akkor ordítok rendesen.Ikerház, tuti, hogy hallja a szomszéd, de nem érdekel.Amikor ő tetűzi a férjét, meg ordít ocsmányságokat, az sem érdekel engem, max. röhögök.Gondolom ők is rajtam.
2011. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!