Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit/hogyan tudtok rendszeresen...

Mit/hogyan tudtok rendszeresen sportolni másfél év körüli babátok mellett?

Figyelt kérdés

Sajnos a szoptatás alatt eléggé meghíztam, és most elhatároztam, hogy muszáj elkezdenem mozogni, főleg ha kistesót akarunk, nem indulhatok ilyen túlsúllyal (kb. 15 kg plusz van rajtam)!

Kisfiam 15 hós, kíváncsi lennék, más hogyan oldja meg a rendszeres mozgást a baba mellett?


2011. jan. 25. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hós múlt!Ő még 2X alszik napközben!A délelőtti alvása alatt megfőzök,elvégzem a házimunkát stb és a délutáni alvása alatt edzek kb 1 hónapja!nekem is muszály volt rávennem magam mert már szőrnyen néztem ki,bár én azért 15-öt nem híztam de egy ruhám se jött rám!

Nekem van taposógépem,szobabiciklim,haspadom!Ezeken edzek minden nap (nagyon ritka mikor 1 nap kimarad)kb fél órát!Tudnék helyette mást is csinálni de úgy gondolom,hogy egy csinos feleség fontossabb attól,hogy mondjuk csillogjon a lakás!

2011. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én igaz nem vagyok túlsúlyos (épp ellenkezőleg), viszont gerincbeteg, így minden este fél órát tornázom otthon két gyerkőc mellett is (a pici kb. másfél), mert muszáj. Szerintem ha nagyon akarod, ennyi Neked is belefér, szerezz egy jó kis torna DVDt.

Ha meg van nagyi, esetleg a férjed, az is megoldható hogy ők vigyáznak heti 1-2x.


Bár mi a nagyi segítségét inkább arra "használjuk" heti egyszer, hogy kettesben legyünk a férjemmel. :o)

2011. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap kezdtem a fogyókúrát, év végéig -15kg a cél.

Most előbb az étrenden változtatok, bőséges reggeli, ebédre valami könnyű, vacsora 6 előtt és szintén valami könnyű.

Holnaptól próbálok tornázni, ilyenkor délben, mikor alszik a fiam. Szerencsére ő alszik 2 órát is, úgyhogy lesz rá időm. :D Épp most böngészek a neten valami jó kis hasizomerősítő, zsírégető tornát, eddig nem sok sikerrel, de ma még biztos rátalálok, és összeírok egy edzéstervet.

Amint kijön a jóidő, jöhet a biciklizés, jó sok séta. A futás nem tartozik az erősségeim közé. A párommal a terhesség alatt is jókat tollasoztunk nyáron (jól le is izzadtam), idén is biztos vevő lesz rá. 1 óra volt a minimum 1 "meccsre".

Az én fiam 16 hónapos.

Kitartás és jó fogyást! :D

2011. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, most ébredt a picúr, majd még jövök, olvasok, és kommentelek. :)
2011. jan. 25. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat agyalok. A 14 hónaposon csak 1 órát alszik nappal, ezalatt rendbe kapom a lakást, főzök, és el is telt. Apukája általában este 7 körül ér haza, vacsi, fürdetés és kész... Gondoltam rá, hogy reggel előbb kelek, de képtelen vagyok rá (a lányom fél hét körül kel) :(((
2011. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15:52

azt hittem, hogy ezt én írtam:-)))) De nekem 14 hós FIAM van...

2011. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D
2011. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Utolsónak!

Hát igen így nem sok idő jut magadra ha sajna nem olyan jó alvó a babád mint mondjuk az enyém!Nekem ebből a szempontból szerencsém van,túlzás nélkül mondom,hogy szinte mindent megtudok mellette csinálni!Persze majd ha ő is ekkora lesz mint a tiéd már nem leszek sztem én se ilyen "nagyképű"!

2011. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!