Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta babámmal itthon vagyok...

Mióta babámmal itthon vagyok állandóan megy a tv. Csak nálam van így?

Figyelt kérdés
Nem nézzük folyamatosan, de állandóan be van kapcsolva... Ártok ezzel a babámnak?
2011. jan. 25. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,muszáj hogy legyen valami háttérzaj egész nap egyedül vagyok vele. Ha elalszik kikapcsolom. Remélem nem árt neki!
2011. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nalunk meg azota szinte csak este megy, amikor lefekudtek, illetve vacsi korul, mert a nagyobbik akkor megnez 1-2 meset. Raadasul most a pici, miota megtanult felkapaszkodni, allandoan odamegy, gombokat nyomkodni. Ha be lenne kapcsolva, nagyon nem tenne jot neki olyan kozelrol nezni. Elviszem mindig onnan, ha ki van kapcsolva is.
2011. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én fél 6 körül kapcsolom be és amikor vége a Barátok Közt-nek akkor kapcsolom ki. :)
2011. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

S egyfolytában nézi?

Mert ha nem nézi, csak szól attól biztos nem lesz baja.


Nálunk is gyakran szól. Kell valami háttérzaj, hogy ne kukuljak meg otthon, egyedül a babával. Mellette sokat foglalkozok a kicsivel, játszunk (már amit ilyenkor játéknak nevezünk, 3 hónapos a babám), de közben néha jól esik egy pár "emberi hang".

Azt nem engedem, hogy nézze. Persze nem kapok frászt, ha ránéz a tv-re. Sokan már attól kiakadnak, ha egy percre ránéz a gyerek a tv-re.

2011. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is megy egész nap, főleg hogy a nappaliba vagyunk szinte reggeltől-estig, kivéve mikor sétálunk, meg amikor alszik, persze mikor alszik nincs neki háttérzaj, de amúgy megy,. és egyáltalán nem érdekli, oda se néz. 8 hónapos
2011. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2hónapos a babám és nálunk is non-stop be van kapcsolva:)Nem nézzük mindig csak jó háttér zajnak!
2011. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig be van kapcsolva.Muszáj, hogy valami szóljon,különben depis vagyok.
2011. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig be van kapcsolva. A 14 hónaposom reggel ha még 1-2 óra után sem kapcsolom be odamegy és ő maga kapcsolja be. Általában nem nézi (a reklámokat, zenét szereti) de ő is nagyon megszokta hogy megy a háttérben.
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De jó ez a kérdés. Már én is kiváncsi lettem volna másnál hogy van...

Nálunk is non-stop. Ha alszik kikapcsolom.

Nem nézi, de háttérzajnak használjuk :) Minimax.

2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig megy!
2011. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!