Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja, hogy a (tápos)...

Mi okozhatja, hogy a (tápos) babám, aki eddig 100-110 ml evett meg 4 óránként, most 3 órát is alig bírja ki, de többet viszont nem hajlandó enni?

Figyelt kérdés
2,5 hetes kora óta tápszeres, 50-60 ml evett eleinte...most 2 hós. és eljutottunk a 100 ml-hez. Ennek is örülök. Lehetséges, hogy nem elég neki,de nem hajlandó mennyiségre többet enni. Milupát eszik- a Pre-t, nálunk így mondják ( Ausztria), váltanom kellene az 1-re, ami utána jön?
2009. febr. 4. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld meg azt, de szerintem az már jó jel, hogy legalább sűrűbben eszik:))
2009. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 .vagyok

ez a pre mennyi idős korig van? és mennyi idés a babád?

2009. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a pre táp kb. 3-4 hós korig jó a születéstöl kezdve, a babám 2 hós, de az 1-es táp is az elsönaptól kezdve ajánlott, persze azt lehet tovább is adni
2009. febr. 4. 20:50
 4/7 A kérdező kommentje:
a pre táppal nem lehet a baby-t túletetni, akár igényszerint is adható, mint az anyatej
2009. febr. 4. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor esetleg próbáld azt. hátha jobb az íze és elfogadja. fura... én még erről a pre tápról nem is hallottam... mi 1essel kezdtünk, és az bevált, hátha nektek is jó lesz

én is külföldön élek, az én manóm nutrilont eszik. itt mindenki dícséri és nekünk is teljesen bevált. nem tudom, h nálatok lehet-e kapni.

2009. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az 1essel is igény szerint etettem. nyugi, gyerekek, nem hülyék, nagyon is jól tudják, hogy mikor mi kell nekik... és ha már nem éhes, meghagyja a többit...
2009. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat! nálunk mindenképpen a pre-t ajálnják kezdésnek, aztán jöhet az 1. mi is többet kipróbáltunk, hipp, humana stb. de már nem akartam annyit kísérletezni szerencsétlen gyerekkel, úgy nézett ki eddig, hogy a milumil a milupatól tökéletes, minden szempontból...holnaptól kipróbálom az 1-t, lehet az jobban " telíti"!
2009. febr. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!