Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiammal vagyok itthon,...

Kisfiammal vagyok itthon, mert beteg, fél éve keresek munkát, de egyszerűen nem sikerül találnom. Adnátok ötleteket, hogy hol keressek?

Figyelt kérdés

A picinek a felügyelete megoldott lenne, vagy akár otthonról végezhető munkának is nagyon örülnék...

Közgazdász diplomám van, voltam a munkaügyi központban, de mivel GYES-en vagyok ott nem tudnak segíteni. (3 éves már elmúlt, de beteg, ezért kapom a GYES-t)

Több helyre beadtam a jelentkezésemet, több interjún is voltam már, de sehol nem jártam sikerrel


2011. jan. 26. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb hiján ha már ugy is otthon vagy ,vállalj gyerekfelügyeletet a saját lakosodban.Odavinnék a kismamák a babákat ha éppen el kell menniük valahova.szerintem nagy sikere lenne.akár itt is meghirdetheted.ha megszülök lehet én is igénybe venném.
2011. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
könyvelés? Elvileg közgazdász diplomával lehetsz bejegyzett könyvelő és vállalhatsz könyvelést.Adóbevallás készítését, ahhoz olyan túl sok minden sem kell.
2011. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!