Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad ködben vagy...

Miért nem szabad ködben vagy nedves időben a kisbabát babakocsiban sétálni vinni?

Figyelt kérdés
A kocsiban védve van, nem?
2009. febr. 5. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a nyálkás időben jobban éldegélnek a bacik! Könnyebben elkap betegségeket.
2009. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor is kiviszem, a friss levegő akkor is kell szerintem. Ha nem lehetne nyálkás időben kivinni a babákat, akkor pl. Angliában ki se léphetnének a házból az év nagy részében.
2009. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A baktériumok miatt. Persze ez nem azt jelenti, hogy ki se vidd a levegőre, csak rövidebb időre. Most pláne vigyázni kell az influenza miatt.
2009. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam vinni, a friss levegő szerintem is kell. A bacik jobban élnek ilyen időben. Én arra figyelek, hogy emberek közé nem nagyon viszem ha nem muszáj (pl. áruházba).
2009. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindennap kint van a babám, kint alszik a babakocsiban letakarva. De igaz ami igaz, emberek közé inkább nem viszem. De a friss levegő azért kell neki! Elvégre a szobát/lakást is szellőztetni kell, h a bacis, mindenfélés levegő kimenjen és cserélődjön frissel. (kertes házban élünk bp peremén, itt jó a levegő, nem tudom h pl a városban ki merném e vinni ennyit a babám...valsz nem)
2009. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is minden nap kint alszik délután (bent csak nyűglődik. Kertes házban lakunk, így egyszerű megoldani.Ha párás az idő, egy textilpelenkát teszek a kocsi nyílására. A nagyoknál is így csináltam, 3 éves korukig nem voltak betegek. A levegőzésre minden babának szüksége van. Gondolom, az apuka jár emberek közé, teljesen nem lehet kivédeni, hogy ne kapjon el semmit (főleg influenzajárvány idején!).
2009. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!