Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen után adhatok panadolt...

Nurofen után adhatok panadolt a 4,5 hónapos babámnak? Ugyanis a nurofen 3x adható 24 óra alatt, amit már megkapott, de még mindig van láza a kicsinek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kúpot adnék, mert az jobban és hamarabb hat és nem terheli a májat, mint a szirupok.
2011. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van kúpom is,de 9kg-tól a kicsi pedig 8,10kg.Nemtudom,adhatom-e?
2011. jan. 26. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
hütőfürdő,most mennyi neki?
2011. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen kupod van?

a nurofen és a panadol felváltva adható nyugodtan, mert teljsesen más a hatóanyaguk. Nekem a gyerekorvos mondta, hogyha az egyik nem vitte le a lázás, de a következő adagot még nem adhatom be, akkor nyugodtan lehet a másikból adni. Nem hatnak egymásra.

2011. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
panadol baby kúpom van; 38,5 a láza,raktam rá vizes ruhát is.
2011. jan. 26. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy raktad rá a vizes ruhát? Ha csak a csuklójára meg a bokájára teszed, az nem ér semmit. körbe kell tekerni a törzsét langyos vizes törölközővel, arra egy vékony szárazat és lefekteted, 5 percenként újra cseréled minimum 3-szor, a harmadik után, ha jól csináltad lemegy a láza.
2011. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hála Istennek már tegnap késő estétől nincs láza.
2011. jan. 27. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!