Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám szörcsög, ez nem...

Kisbabám szörcsög, ez nem feltétlenül gond?

Figyelt kérdés

3 hetes a kisbabám és szörcsög kicsit. Leszívtam neki.

Volt valaki így és nem lett beteg a kicsi?


2011. jan. 26. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
szuletese ota szorcsog, hol jobban hol egyaltalan, 3 honapos mult, most ugyan kicsit megfazott elkapta az apjatol ezert szorcsog, napont 1-2x szivd ki neki, de tegyel a kis orraba elotte 1-2 percell tengervize sprayt. nekunk azzal jott ki tobb az orrabol. semmi babj nincs csak remesen szorcsog..
2011. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szörcsög. Még nincs valami az orrban össze növe ezért szörcsög.


3 hósan volt megfázva akkor azért szörcsögöt és ahogy az elmúlt a szörcsögés elmúlt.


szerintem ne nagyon szivogasd neki csak ha igazán van benne neki valami, vagy el van dugulva, akkor is elötte baby sóoldattal mosd ki neki.

2011. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is szörcsögött, nem kell neki szívni csak ha náthás. A dokinénink azt mondta hogy a tej hátracsurog neki és az ad ki olyan hangot.
2011. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. jan. 26. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor én most viszont azt írom, hogy remélem nincs semmi baj, de azért figyeld a babát, mert nálunk is ez volt, hogy szörcsögött, de mindig csak én hallottam és mindenki azt mondta, hogy nincs semmi baja. Aztán egyre rosszabb lett a szörcsögése, majd elkezdett köhögni is és kiderült, hogy náthás. 6 hetes volt.

Remélem Nálatok nem ez a helyzet, de azért figyeld.

2011. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 10 hetes vagyunk szintén szörcsög!A védőnő és a doki is azt mondja szívjuk, azzal nem ártunk,persze előtte tengervíz.Azt mondják ez normális.Nektek is éjszakára szörcsög jobban?
2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23:19 ja és nem volt beteg és nem is lesz! Minden azon múlik te mit engedsz meg neki.A kimondott szavaknak teremtő erejük van:)
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Az én babám is 3 hetesen szörcsögöt és hat hetesen tüdőgyulladással kórházba kerültünk. A doktornő végig azt mondta ,hogy anyatejtöl szörcsög mert vissza jött az orrába. Jobb ha meg mutatod orvosnak.
2011. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!