Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletben, nem...

Fehérje a vizeletben, nem feltétlenül gond ugye?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a toxémiáról, meg a védőnő is mondta hogy figyelni kell rá, de nem lehet hoyg csak azért van mert du ra kellett mennem, és nem tudtam előtte megmosakodni, és azért nekem van hüvelyfolyásom ami áll teljesen normális.( csak a védőnőnél voltam vizsgálaton , tehát labor eredméynem nincs hogy milyen mennyiség)

A vérnyomásom 90/70 szokott lenni, mos 115/85 volt , és a súlyom 4 hét alatt + 3 kg, vizesedés nagyon minimális.

Szerintetek?

31 km


2010. szept. 30. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt így, de nem lett baj belőle. A védőnőnél szinte mindig találtak valamit, az orvosnál meg sosem.Sajnos a védőnők papírcsíkkal dolgoznak, és ez nem mindig megbízható. Ha elmész laborba, ott meg tudják mondani 100%-ra, hogy van vagy nincs. És ha jó a vérnyomás és nem vizesedsz, akkor elég valószínű, hogy nincs nagy baj.
2010. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, holnap megyek a nőgyógyászhoz, és aztán labor.Egyébként meg azt, javasolták, hogy mérjem naponta 2* a vérnyomásomat.
2010. szept. 30. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én toxémiás voltam a 36. héttől. Én úgy tudom, hogy akkor a vérnyomás és a vizesedés, ami biztos, hogy arra utal. Nekem 150-170/100 körül volt a vérnyomásom, és nagyon vizesedtem. A Te vérnyomásod jó, de az biztos nem árt, ha naponta többször méred.
2010. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!