Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba aki 3-4 óránkén...

4 hónapos baba aki 3-4 óránként szopik, köztes időben adjak neki vizet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
én mindig inkább megszoptattam amikor felébredt. az ilyen kicsiknek még nincs szükségük másra csaka tejcsire. Bár semmi baja nem lesz tőle, ha egy kis vizet is adsz neki.
2009. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam neki vizet adni a lányom is 4 hónapos,sokat van cicin de olyan száraz a levegő a fűtés miatt h nem mindig kell neki a tejci de a vizet meg jóízűen kortyolja! Bébi vizet iszunk felforralva!
2009. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én még soha nem adtam a kislányomnak, mert igény szerint szopizik. Ha te úgy gondolod, hogy kipróbálod, megpróbálhatod. Ha nem szomjas, legfeljebb nem fog inni. ha nagyon száraz a levegő, segít a párologtatás.
2009. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hónapos múlt a fiam, tejen kívül nem kapott mást. Egyszer ugyan kóstoltattam vele a vizet, de kiköpte. Az anyatej szomjoltó is egyben, úgy gondolom, amikor csak néhányat szívogat, akkor csak szomjas volt, amúgy 3-4 óránként nagyobb szopcsit rendez. Viszont olvastam olyat, hogy az anyatej egy védőréteget képez a bélrendszerben és a víz/tea lemossa azt, ami 2 hét kizárólagos szoptatással áll vissza. Persze mindenki maga tudja. Régen ajánlották a teát, vizet a babák szomjoltására, mégsem volt semmi bajuk.
2009. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!