Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiamnak rövidebbe...

8 hónapos kisfiamnak rövidebbek a lábai, mint a többi babának. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Az orvos mondta,hogy kicsit rövidebb a lába a törzséhez képest.Eléggé be vagyok ijedve.Másnak is volt hasonló gondja?Endokrinológiára küldött.Remélem,hogy csak alkati dolog.Az apuka lábai sem olyan hosszúak..
2009. febr. 5. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia! nagyon remélem! Az én kicsikémnek is rövidebb az összes végtagja, de ő achondropláziás. Ez egy törpenövés. Viszont már 32hetes terhesen tudtam. vagyis ha a te kicsidet eddig nem küldözgették különösebben vizsgálatokra bízom benne, hogy apjalába van! Ha megnyugtatna, hogy lássa olyan szakember is aki ezekkel a végtagi rendellenes növésekkel foglalkozik, vidd el a Heim Pál kh-ba dr Marschalkóhoz! Ortopédia. Ő erre specializálódott.

Nagyon remélem hogy nálatok nem lesz semmi gond a babával! Bár az én kicsim is egészséges, csak egészen apróka. 2éves és 75cm. :S

2009. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Írtam privit!
2009. febr. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!