Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumit fogad el a...

Milyen cumit fogad el a babád? Vagy mi a "közkedvelt" babák körében?

Figyelt kérdés

avent és nuk van neki, de egyiket sem szereti. milyet vegyek neki, amit esetleg elfogadna? játszócumira gondolok.

hallottam a cseresznyéről, annak más a formája, mint a többié?


2011. jan. 27. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam az összes fogszabályzós márkás menő cumit kiköpte amit vettem:)) így elballagtam a gyógyszertárba és vettem neki egy alig pár forintos csepp alakú hagyományos cumit, még nekem is ilyen volt gyerekkoromba:) na azt úgy imádta:)) én nem tudom miért, viszont azt havonta kellett venni, mert elöregedett a gumi része, és szétrepedezett, a végén már ötösével vettem, hogy mindig legyen otthon:))
2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom a szilikonos Mam-ot szereti. Volt neki Nuk is, de valahogy átszokott erre, és más már nem kell.
2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemnél a MAM jött be.

Második gyerekem nekem is "válogatós" volt, sőt eleinte semmilyent nem akart...

2011. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem bántásból,de miért akarsz neki mindenáron cumit adni?
2011. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9.11-nek, tudom nem engem kérdeztél de elmondom én miért akartam neki cumit, ..a szomszédba volt egy kislány, anyuka cumi ellenes volt, viszont a gyerek felfedezte az ujjait, azt kapta be cumi helyett, és sokkal nehezebb volt leszoktatni róla mint ha cumizott volna, gennyesre rágta már az ujjait, és bizony már nagycsoportos ovis volt amikor még mindig szopta..
2011. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mindkét babámnál a MAM cumi jött be
2011. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Oké,tényleg csak kíváncsi voltam.Akkor nekem szerencsém van,én sem akartam cumit adni,de az ujját sem szopja.Igaz sűrűn szopizott az elején.
2011. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A lanyom nem cumizott, az ujjat szopta.

A fiam MAM cumit hasznal. Ez volt a korhazi csomagban, kiprobaltuk, es tetszett neki. Azota ezt a fajtat vesszuk.

A cseresznyesrol nem is hallottam, de itt egy link:

pelenkacentrum.hu/webaruhaz/cumik-es-etetesi-kegeszitok/cumik/jatszocumik/canpol-cseresznye-szilikon-cumi

2011. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na az én kislányomnak sem jött be egyik fogszabályzós cumi sem...pedig vettünk egy rakattal, de nem...így nálunk is a hagyományos cseresznyés cumi van, azt imádja! De abból sem az egyeset, hanem neki a 2es cumi kell...a többit kiköpi.

Tényleg az a hátránya, hogy a gumi hamar tönkremegy. Na meg az, hogy nem olyan desing-os. De az őket még nem érdekli :-)

2011. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak mam.
2011. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!