Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom új mániája a zokni...

Kislányom új mániája a zokni levétel és rágcsálás csak nálunk van így, vagy máshol is közkedvelt ez a játék? 7 hónapos a kis drágánk.

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
És még bonyolódni is fog :) Egy éves korára már ott tartottunk, hogy egy nap min. 3 pár zokni, mert leveszi, megrágja és eldugja. Gyakorlatilag nincs olyan hely a lakásban, ahol ne találtunk volna nyálas, fél pár zoknit.
2009. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

örülj,hogy csak 7hónaposan kezdte...az én fiam amint "használni" tudta a kezeit ez ment-és a harisnyával is kezdte....

mi is úgy vagyunk,hogy ahol csak el lehet képzelni zoknik vannak :-) feladom,és nem telik el 2perc és már nincs a lábán.

2009. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szinte az egész napunk öltözéssel telik,éppen zokni,vagy body csere.
2009. szept. 9. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém még a cipőjével se békült ki.
2009. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 és fél hónapos a lányom, ugyan ezt csinálja, állandóan leráncigálta. Meguntam egyik nap, és azóta harisnyában van :)
2009. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott, hogy mit akartam még megosztani veletek :)

Amikor tél volt, akkor azt csináltam, hogy a zoknira felhúztam egy babáknak való titokzoknit (ki volt az aki kitalálta, hogy ekkorában is gyártsanak???). Akkor volt, hogy 20 percig volt zokni a lábán :D

ÜDv: első

2009. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!