Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki mostanában 4-es...

Vett valaki mostanában 4-es Libero Megapackot? Gumis már a dereka? Vagy még mindig ki lehet fogni a "selejteset"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet mostanában megapackot venni, mert meg fog változni a csomagolása! Mi már legalább 1 hete nem áruljuk, és sztem még legalább eddig nem is fog jönni. Gondolom a derekára is figyelnek majd az új csomagolás mellett
2011. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy márciusig nem lesz a DM-ben MegaPack.
2011. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A csomagoláson nem jelölik, hogy gumis a dereka.
2011. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Óóóó!!! Komolyan??? Szóval ilyen selejtes marad, csak legitimálják azzal, hogy nem lesz rajta a csomagoláson, hogy gumírozott? :((
2011. jan. 27. 11:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt nem tudjátok véletlenül, hogy olcsóbb lesz-e? Mert nem csak a gumitlan derék miatt rosszabb a minősége...
2011. jan. 27. 11:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Vegyél zöld tescósat,gumis és jó.
2011. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem gumis lesz a dereka továbbra is. Ezt azért gondolom, mert aki gumi nélkülit vett, és elküldött 1 hibás pelust a gyártási számmal együtt a Libero címére, az kapott egy csomag gumis derekú pelust ingyen.

De ha írsz nekik, biztos megírják a kérdéseidre a választ.

Nekem eddig mindig válaszoltak!

2011. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, én is kaptam gumis derekú megapackot, miután beküldtem nekik a mintát; de ha nem jelöli a csomagolása, hogy gumis, akkor nincs alapja a reklamációnak. :S

Írtam nekik, de eddig még nem válaszoltak. Te hol írtál, és mennyi idő múlva írtak vissza? Én a honlapjukon írtam nekik kb. két hete.

2011. jan. 27. 11:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt írtam én:

Azt szeretném kérdezni, hogy a 4-es pelenka már eleve gumi nélküli (hátul a derék résznél), vagy csak még mindig a hibás széria található a boltok polcain?

Ha elvileg gumis lenne, akkor küldhetem cserére a nem gumis csomagot?

Előre is köszönöm a választ!


1-2 nap múlva jött a válasz:


Köszönjük szépen levelét. Átmenetileg (néhány hétre) a Libero Mega maxi (84 db-os .) kiszerelés átkerült egy másik gyártósorra. A termék minden specifikációjában megegyezik a korábbi verzióval, de sajnos derék gumirozással nem rendelkezik. A terméken a termék változtatást feltüntettük. A problémát már orvosoltuk.

Ezúton is elnézését kérjük!



Tekintve, hogy nagyon fontosnak tartjuk a fogyasztói észrevételeket, és fogyasztóink elégedettségét természetesen kicseréljük a terméket.

A reklamáció kivizsgálásához ill a kompenzáció küldéséhez szeretnénk a levelében említett pelenkát megvizsgálni nagy segítség lenne ha tudna küldeni a levelében említett pelenkából (egy darabot) ill. a csomagolás oldalán található gyártási számot . A terméket ez alapján tudjuk kicserélni.

2011. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, és én is a honlapon írtam.
2011. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!