Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett valaki mostanában 4-es...

Vett valaki mostanában 4-es Libero Megapackot? Gumis már a dereka? Vagy még mindig ki lehet fogni a "selejteset"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 10:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Hát, nekem nem válaszoltak. :(

Amúgy tényleg nem igaz, hogy csak a derekában különbözik! Nekem mondjuk még az a legkisebb gondom vele, mert nincs túl darázsdereka a kisfiamnak. Viszont a combgumírozása volt, hogy reggelre elszakadt, és ott kifolyt a pisi. Akkor döntöttem el, hogy mégsem nyugszom bele ebbe a fajtába, és visszaküldöm nekik.

2011. jan. 27. 11:51
 12/14 A kérdező kommentje:

Hűűű, képzeljétek! Épp most válaszoltak a Libero-tól! :D Ez tényleg kész csoda, mert 11-én írtam nekik (most látom a válaszukban az én levelemet is), és épp, amikor kiírtam ezt a kérdést, válaszoltak! :)

Ezt írták:


Köszönjük érdeklődését a Libero Megapack maxi termékünk iránt. A termék gyártósori áthelyezése ideglenes volt.


A Libero Mega maxi pelenkákon a freeflex piktogramonnon, a derékgumi résznél a zöld nyílat nem találja. Ezzel jelezzük, hogy derék részen nem található rugalmas gumirozás.


A normál Maxi 4-es ( 29 db-os) és Jumbo Maxi 4-es (56 db-os) kiszereléseket nem érinti ez a változtatás.


Sajnos nem ismerve az üzletek központi és bolti készlet forgási sebességét nem tudom megmondani, hogy mikor fogy el a kérdezett termék.

A problémát mi már orvosoltuk , így továbbiakban mi már derékgumi nélküli pelenkát nem szállítunk.


Hát nem nagyszerű? :)

2011. jan. 27. 14:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Hmm. Frankó!

Egyébként ma voltunk a Coraban (Miskolc), és én láttam 4-es MegaPackot, aminek a dereka gumis.

Több helyen meg kell nézni. Sokan a dm-re panaszkodtak, hogy ott vettek hibás pelenkát, ezek szerint ott nem kell venni - vagy a csomagolást figyelni kell.

Egyszer csak elfogy mindenhonnan a hibás széria. :)

2011. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egy hete normális gumis megapackot sehol nem találtam, így vettem kisebb csomagosat. Már nagyon mérges vagyok a Liberora, és komolyan gondolkodom rajta, hogy váltok. Ráadásul még durvább tapintású lett az anyaga, szóval...csak nem tudom, mire kellene átállni.
2011. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!