Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz már napirendünk?

Mikor lesz már napirendünk?

Figyelt kérdés
4.5hós a kislányom igény szerint szoptatom. Szépen fejlődik de az utóbbi időben felkel éjszaka is, eszik és visszaalszik. Napirendünk nincs mivel kakilás előtt is mindíg eszik.A védőnő szerint ez nem baj vannak ilyen babák. Nem tudom miért kel éjjel, tápot nem fogadja el, almát kiköpködi össze vissza alszik. Eygszerűen nincs egy biztos pont a napjinkban az esti fél hetes fürdést leszámítva.
2011. jan. 27. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs 4 hónaposan,és nem tudok mit tenni.Már mindent kipróbáltam.Ezt még tovább tetézi,hogy ejfél körül alszik el.
2011. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 17-18 hós koráig kelt éjjel 1-2x és cicin aludt vissza. 6 hós koráig 2,5-3 óránként ébredt. Hozzátáplálni 6 hósan kezdtem. Napirend kb. 6 hós korára alakult ki.
2011. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most 7,5 hós a kisfiam, és most kezdett el beállni dolgokra, amit mindig akkor csinálunk, így most már lehet mondani, hogy van napirend.De persze ez burul, hogyha látogatók jönnek, vagy megyünk valahova.Ne aggódj, van olyan, hogy 2 évessel sincs napirend:)
2011. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk sem volt napirend! Próbáltam mindennap hasonló időben csinálni mindent de nem mindig ment!

Mai napig nem foglalkozom ezzel pedig már 21 hónapos a kisfiam! Ő alakitja ki a napjait persze a reggeli, ebéd és vacsi mindig hasonló időben van és a pancsi de ezen kivűl mást nem nagyon tartok be!

2011. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!