Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már innen játékot,...

Rendeltetek már innen játékot, vagy bármit a babátoknak? Sokkal olcsóbbnak tűnik, mint más webáruházak. Már már gyanúsan olcsónak.

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 27. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi tűnik itt nagyon olcsónak????


nekem semmi....

2011. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, mert nem vásároltam onnan, de belenézegettem a termékekbe, árakba. Én sem értem, hogy mi olyan gyanusan olcsó? Egyáltalán nem az. Teljesen átlagos áraik vannak. Ugyanazt az etetőszéket máshol olcsóbban rendeltem meg 1 hónapja, mint amennyiért itt árulják. Szóval nem aggódj, semmi gyanus nincs benne.
2011. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még én sem rendeltem, csak megnéztem a linket, de nekem nem tűnik semmi olcsónak! Máshol sokkal olcsóbban be lehet szerezni ezeket a dolgokat....
2011. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én játékokat néztem ki fiam 1. szülinapjára, amik mindenhol máshol drágábbak:


az egyik:

[link]

Az alsó 4 in 1 kisautóra gondoltam, ezt máshol nem találtam 21-22 ezer alatt, de volt ahol 24-25 ezerért találtam...


a másik:

[link]

Itt is az alsó, a járássegítő ami tetszik, de ezt is 9-10 ezerért találtam meg máshol.


A többi terméket bevallom őszintén nem néztem meg, hogy mennyibe kerülnek, de ezek szerintem olcsóbbak mint máshol.

2011. jan. 28. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ez reklám? :D
2011. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy reklám?

Csak ezzel csalogatnák a vásárlókat?

2011. jan. 28. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor elég rosszul kerested. Lehet, hogy 20ezer fölött már nem ugyanilyen volt, hanem ennél komolyabb. Én most rákeresgettem, az igaz, hogy valóban ez bizonyult a legolcsóbbnak, de ilyen 10-13ezer között láttam. Itt van pl. egy oldal: [link]


Itt is "csak" 11550 Ft. Szóval nem olyan sokkal olcsóbb, mint te képzelted.

2011. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, összekevertem az előbb a 2 játékot. Amúgy meg a FP játékra visszatérve 9-10.ért látni máshol, itt meg 8, nem olyan nagy árzuhanás, hogy ne lehessen elhinni.


A kisautót pedig láttam áshol is 15-ért:


[link]

2011. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ahonnan 15 ezerért linkelted a kisautót, az ugyanez az hirdető, de mindegy...

Én is megtaláltam még sok helyen 15 ezerért (expresszen, babaszobán, de végül mindnél a link ugyanide a sidra bt-hez hozott...


A fisher price járássegítőről meg csak annyit, hogy van akinek 2 ezer ft különbség is számít!

2011. jan. 28. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja ok, a linket már nem figyeltem. Amúgy meg olvasd már vissza amit írtam. Nem azt mondtam, hogy nem számít 1-2 ezer ft, csak azt, hogy ez nem olyan jelentős, hogy átverésre kell gyanakodj. Ennyi! Még jó, hogy számít 1-2 ezer is. Én pl. ennyiért nem is veszek ilyeneket, hanem inkább vaterán nézek feleannyiért. Igaz, hogy használt, de ha jó állapotban van, jobban megéri.
2011. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!