Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós kisfiam felkarján,...

15 hós kisfiam felkarján, egész a felsőteste oldaláig apró kiütések jöttek? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb egy hete ilyen, és csak a jobb oldala. Most az összes body-t kimostam, átöblítettem. Lehet hogy a mosószer-öblítő cseréje okozott kiütést?

Tojást is kapott, de csak felet.


2011. jan. 28. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kapta még meg a 15 hós oltást? Mert attól is kijöhetett...
2011. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kiütés olyan mintha sok apró kis hólyagocska lenne, és ha megsimítom érdes.
2011. jan. 28. 07:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, jövő héten megyünk az oltásért!
2011. jan. 28. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy ez az érdesség az ekcémára jellemző, bár az meg általában pirosas körvonalú foltokban szokott jelentkezni.

Passz, szerintem vidd el dokihoz.

2011. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most megpróbálok visszaállni olyan kajákra amit anno evett. Hétfőn el is viszem ha nem múlik el.
2011. jan. 28. 07:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia ugyan ez a helyzet nálunk is 22 hónapos a kicsim. Pici apró hólyagok és csak az egyik oldalt és csak a felkarján de tegnap már az alkarján is volt. Én elvittem dokihoz akinek fogalma sincs hogy mi ez és nem is tulajdonít neki jelentőséget. Én adtam neki vagy 3 napig a Fenistil cseppet, de semmi, ugyan olyan még mindig. Olyan mintha ki is lenne ott a bőre száradva.

Ha te elviszed dokihoz majd írd már meg légyszi, hogy nektek mit mondott.

A férjem azt mondta, hogy neki egyszer ilyen a csokitól jött ki ugyan ilyen. Igaz, hogy kapott a lányom vaníliás karikát mikor kijött rajta ez a valami, de azóta nem evett abszolút csokit mégse múlik.

2011. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2011. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!