Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám (9 hós) hátán kis piros...

Babám (9 hós) hátán kis piros kiütések jöttek elő (tele van a háta) kevés a combján hátul és a felkarján is. Elöl egyáltalán nincs. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Fürdetésénél vettem észre, tegnap még nem volt ilyen. Bár egy-két pöttyöcske mindig van rajta. Ezek most pici pirosak, és ha simogatom picit érezni, hogy érdes. Nem vezettem be új ételt, mosószer is ugyanaz mint eddig. Náthás volt a héten, most elmúlóban van. Összefügghet?
2009. febr. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, szerintem vidd el dokihoz holnap
2009. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az a biztos, ha doki is látja.

esetleg nem lehet melegkiütés? ha mondjuk zömmel háton fekszik, és műszálas ruha van rajta...

2009. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kemény víztől volt ilyen. De egy fél Calcimusc-ot itass meg vele és ha holnapra nem múlik akkor mutasd meg a dokinak. 9 hós kislány anyukája
2009. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! csak pamutban van, és rengeteget mozog, alvás közben is forog. a víz tényleg kemény itt is... holnap megmutatom a dokinak. Egyébként annyira nem durván néz ki, csak eddig nem volt még ilyen.
2009. febr. 2. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Betegség után a fiamnál is ilyen pöttyök jöttek ki. Neki a hasán is. Doki azt mondta a betegség miatt volt (vírus) Szerintem nálatok is emiatt van.
2009. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!