Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Babóm egész...

Mi lehet ez? Babóm egész felsőteste tiszta pötty, de teljesen sűrűn. Allergia, melegkiütés? Szinte egész nap pelusban van, csak sétán van rajta body, meg éjszaka. Egy hete ilyen és nem múlik.

Figyelt kérdés
Mitől múlik el ha mondjuk melegkiütéses.
2010. jún. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó mint a 8 hónapos lányomnak! Szerintem melegkiütés, csak nem tudom mikor fog elmúlni.
2010. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
melegkiütes lesz az szerintem
2010. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van két napja! a vállán és hátán! én is melegkiütésre gyanakszom..
2010. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez melegkiütés. Kisfiamnak is van, doktornő javaslatára sudocremmel kenem neki, az kicsit rendbehozza.
2010. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vittem dokihoz a kisfiam, mert nekünk is nagyon csúnyán pöttyös meg foltos a teste.Már szinte nincs olyan testrész ami ne lenne pöttyös.Azt gondoltam már,hogy himlő de megnyugtatott a doki azt mondta nem az.

Ő ételallergiára gondol,meg persze melegkiütésre is.Kaptunk egy kevergetős kenőcsőt azzal kell kenni és meglátjuk mi lesz.

Vidd el dokihoz és ad majd rá valamit.

2010. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!