Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam hason fekve...

6 hónapos kisfiam hason fekve körbe-körbe mozog, közben az alkarjára támaszkodik. Akkor most ez már kúszás? Vagy csak az, amikor előre hátra megy, mert az még nem igazán megy neki.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt is kúszásnak mondják, ha körben pörög, lényeg, hogy elmozdul.
2011. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
komolyan??már bocsi, hogy így "bekérdezek", de holnap lesz 7 hónapos a fiam, és azon gondolkoztam mikor kezd már el kúszni, viszont forog össze-vissza, és ő is mozog hason körbe, akkor ez már kúszás?de jóóóó:)
2011. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, onnantól nevezhető kúszásnak, ha előre vagy hátra halad.
2011. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógytornászunk szerint (dévényes) csak az tekinthető kúszásnak, ha a baba előre halad. Sem a körbe-körbe, sem a hátrafelé történő helyváltoztatás nem az.
2011. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vida Ági szerint az, de mivel én őt nem tartom ezen a területen szakembernek, inkább én is egy gyógytornásznak hiszek.

Ha előre, vagy hátra halad, akkor kúszik.

A babád jól halad, nemsokára nemcsak körbe-körbe, mozdul el, hanem haladni is fog.

2011. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 16. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!