Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ismeri a DorJan márka...

Nini24 kérdése:

Aki ismeri a DorJan márka Danny sport nevű babkocsiját leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm!

21 heteske


2010. máj. 10. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Remélem nem veszed off-olásnak,mert tapasztalatom még csak annyi van,h mi már megvettük és itthon szétszedtem,összeraktam,tologattuk a lakásban,h mennyire fordulékony stb.


Nekem szimpi volt,h felfújható a kereke,és h autós hordozó is van hozzá.Egyébként nagyon kis helyen is könnyen meg lehet vele fordulni,a kormány állítható,a kocsi összerakva is könnyű (súlyra),minden eleme külön rögzíthető a vázra,és nem műanyag "pöckökkel",hanem fémmel,tehát a boltban is mondták,h így tartósabbnak ígérkezik.Nekem kicsi az autóm,így az is szempont volt,mennyire lehet összecsukni.Mivel ha autóval indulok valahova,akkor az autós hordozó részt használom a vázra is,így rém egyszerű a dolog,mivel csak a váz nagyon kis helyen is elfér,még egí pici csomagtartóban is:-)


Bocs,ha hosszúra sikeredett és tapasztaltabb választ vártál,én még csak ennyit tudok róla:-)


Boldog babavárást! 38 hetes km

2010. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Még annyi,h esővédő és pelenkázó-táska is van hozzá! Elég kevés kocsiról mondható el,h "minden az 1 ben":-)

Egy valami hiányzik,az pedig a pelusozós táskájából a lemosható pelenkázó lap.Külön még nem tudtam beszerezni,de állítólag van eldobhatós,valszeg azt veszek majd.

2010. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszi, hogy írtál, és örülök, hogy másnak is tetszik ez a járgány! :) Akkor ezek szerint tényleg annyira jó, mint amilyennek a boltban láttam! :) Nekem is ez a minden az egyben tetszett meg benne, és annyira tényleg nem nehéz:) Én is kocsival fogok vele mászkálni, tehát nem gond, ha nem pehelykönnyű a babakocsi. Így ezáltal a hordozó is nagyon jó. Egy kérdésem lenne: tényleg csak a hordozó meg a sportkocsi tehető rá a vázra mindkét irányból? Ezt érdekesnek találom, ha igen! Illetve te melyik színét vetted meg és hol? Kislányt vagy fiút vártok? Ez már több kérdés lett! :) Könnyű szülést kívánok nektek, és boldog babázást!

Niki

2010. máj. 10. 14:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Még nem próbáltam ki,h a mózes részt fel lehet e tenni mind2 irányból,de szerintem igen,mert végülis a tüskék ugyanolyan távolságra vannak...legalábbis gondolom.(De jó,h mondod,meg fogom nézni)


Mi kislányt várunk,de a csokibarna szín mellett döntöttünk,és nem bántam meg:-)

Igazából amikor még nem tudtam,h milyen kocsink lesz,zöldet szerettem volna,mert az olyan uniszex szín. Ennek a tipusnak a zöldjei,amit mutattak a katalógusban nem nagyon tetszettek.Szeretnénk majd testvért is,és ha ő fiú lesz,akkor is jó lesz ez a barna szín:-) (Ahogy olvasgattam itt is,manapság simán belefér hogy pl kéket vesznek lánynak.)

Mi pécsiek vagyunk és a Baby Shop-ban vettük.(Itt 93 e. volt.)


További szép babavárós időszakot kívánok!:-)


38 hetes km

2010. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak jókat tudok róla mondani:))

10 hónapos a kisfiam és ilyen kocsink van, tavaly vettünk zöldet. Mindkét irányból lehet tolni a sport és a mózes részét is, kis helyen megfordul, még a legnagyobb hóban sem "akadtunk el" sehol. Nagyon-nagyon könnyű tolni főleg miután más kocsikat is kipróbáltam. összeségében nagyon jó döntés volt:))

Ha valami még érdekelne írj nyugodtan, jó egészséget kívánok neked/tek::))

2010. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, jó egészséget nektek is! :)
2010. máj. 15. 19:57
 7/21 A kérdező kommentje:

kedves 38 heteske!


megvan már a kiscsajszi? hogy szereti a babakocsit? Mi sztem most fogjuk megvenni hétvégén! sok egészséget nektek!

puszi: Niki

2010. jún. 18. 15:18
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ilyen kocsink van, nagyon meg vagyok elégedve vele, mi 4hónapja használjuk. Kisfiú, és narancssárgát vettünk. Minden része, mindkét irányból rárakható, nagyon könnyen, egy helyben is meg tudsz7 vele fordulni. Jó nagy, tehát ha nagy babód születik (nekünk az van ), akkor is simán elfér benne.

Ha adhatok egy tippet, hol vegyétek, akkor szólj, mi ott vettük, 10ezerrel kevesebbért.

2010. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szia!

Az ilyen tippet mindig örömmel veszem :) Igen? :)

2010. jún. 18. 20:14
 10/21 anonim ***** válasza:
17.ker. Pesti út legvégén, mikor már majdnem kiértek a maglódi Auchanhoz, előtte balra fordultok. Ott van Opel alkatrészes is. POtt van baba nagyker, mi ott 80ért vettük cakk-pakk.
2010. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!