Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne elösegiteni,...

Hogyan lehetne elösegiteni, hogy a 16 honapos fiam, jobban aludjon éjjel, söt átaludja az éjjelt,5-6 szor megébred, nehezen alszik vissza?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 20:15
 1/8 A kérdező kommentje:
este megiszik 4-5 dl tejet,éjjel teát adok kb2,5-3 dl.akinek ekkora koru gyermeke van mit adtok vacsira? hogy telik az estétek,éjjeletek?
2011. jan. 28. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy átaludta az éjaszakát már?Menyit alszik napközben?Eszik elég vacsit?Fogai?
2011. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Próbálok agyalni mi lehet a gond...

Az Én kisfiam,csak tejpépet fogad este vacsira,200grot,pancsi után.Ő 2 hete valamiért 5-fél6 körül éred,este legkésőbb 8kor kidől.Napközben 2x alszik,fél-1 órát.

2011. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
napközben másfél órát alszik,reggel 7kor kel.8 foga van felül 4,alul4.mindenböl eszik,velünk vacsizik,8-9 között van a lefekvés.Háromszor legalább felkelt eddig is .Csak reméltem ,ahogy nagyobb lessz jobban fog aludni,de nem sajnos.
2011. jan. 28. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt is mondta a védőnő,hogy ne szoktassam rá az éjjeli itatgatásra.Ha felébred éjjel,akkor sír,vagy csak fogolódik,dumálgat?Ha nem sír,akkor Én nem szoktam átmenni hozzá,és magától visszaalszik max 5 perc mulva.
2011. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Probáld meg letölteni a suttogo titkai cimü könyvet, abban megoildást fogsz találni!!!
2011. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam is 16 hós. Szerintem is le kell szoktatnod az éjjeli ivásról, lehet, hogy megszokásból ébred. Ha éjjel nem mész be hozzá, akkor nem alszik vissza? Lehet, hogy hagynod kell kicsit sírni, nem lesz könnyű az elején, de szerintem csak azért kel, mert megszokta, hogy kap inni. Ha pedig szüksége van az innivalóra, akkor tedd oda mellé, de te ne menj be, hagyd, hogy kiszolgálja magát.

Az én fiam egyébként jó alvó, de sokszor megébred éjjel, most jön az utolsó négy foga, 16 már kint van. Megébred, sírdogál kicsit, de visszaalszik 1 perc alatt, sosem megyek be, csak ha tartósan sír és érzem, hogy gondja van.

Válaszolva a többi kérdésre: 6 körül vacsizik, amit mi eszünk, vagy ami épp van (ma sajtkrémes, párizsis kenyeret, egy fél szelet kenyér, 3 szelet párizsival, és egy fél paradicsom fogyott el), aztán 8 körül fürcsi, utána 2 dl tejital, reggel 7 körül kér megint 2 dl tejitalt, aztán alszik 8-9-ig. Nem is emlékszem, mikor volt utoljára, hogy éjjel be kellett mennem hozzá, szerencsés vagyok. Most épp beteg (először életében), gondolom most azért lesz éjjel dolgom.


Kitartást!

2011. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén 16 hónapos a kisfiam. 6 körül vacsizik velünk amit mi (kenyeret, sonkát, sajtot, joghurtot, stb.), majd megissza fürdetés után a kb. 2 dl tejitalát 8 körül, és reggel 7-8-ig alszik. Én az ágyába beteszek neki csöpögésmentes csőrös pohárba vizet, így éjjel kiszolgálja magát, és nem kell felkelni hozzá. Ez így van nálunk 8,5 hónapos kora óta.
2011. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!