Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintások! Babátok benne...

Adamo hintások! Babátok benne alszik el, vagy ringatás után rakjátok bele? Megébred-e benne, vagy alszik szépen?

Figyelt kérdés
Az én babám rettenetes rossz alvó. Utolsó reményként vettük a hintát, de sír benne, ha leteszem elaludni. El kell ringatnom és úgy tudom beletenni. Van, mikor egy órát is alszik benne, de vannak napok, hogy 5 perc múlva már fent van, ahogy leteszem. :( Más helyen meg (kiságy, babakocsi, kendő) még ennyit sem alszik. :( 3 hónapos
2011. aug. 29. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Elringatom, elalszik benne, ha már lecsukta a szemét óvatosan kiveszem (persze megébred,de nem annyira, hogy tudjon tiltakozni) és beteszem a kiságyába hasra. Alszik tovább mint a bunda.

Most 7 hós, már nem nagyon kell ezt a praktikát alkalmazni, de míg kisebb volt és hasfájós ez bejött ez a módszer.

Ja és persze amíg az adamoban ringattam, dúdolgatnom kellett neki, kizárólag Szandi-Egy nápolyi című számára aludt el:DDD

2011. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia az én babám 4hós és ugyan ez a helyzet mint veletek!én is most rendeltem hintat eki a teszveszről,csak hogy abba aludjon napközbe mert máshol nem hajlandó.és ki is probáltam ismerősnél de utálta..
2011. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rugót is vettél hozzá? Mert nekünk az nagyon bevált, egyszerre hintáztattam, illetve "rugóztattam" és simán elaludt benne, még egy éves korában is ülve. Én egyébként nem szoktam kivenni belőle, ha elaludt. Éjjel persze a kiságyban aludt.
2011. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abban altatom el napkozben, kozben egy cd-t hallgatunk. A ringatastol es a zenetol elalszik. 10 perc utan atviszem a kisagyba.
2011. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!