Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyerkőccel érdemes...

1,5 éves gyerkőccel érdemes elmenni wellness hétvégére 2 éjszakára? Vagy inkább hagyjuk itthon mamázni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk/voltunk egy nagy wellnessezők, csak a munkahely által szervezett tréningeken szoktunk ilyen "flancos" szállodákba járni. De most már úgy elmennék egy kicsit, van sok akciós ajánlat. Párom sem egy nagy pezsgőfürdős, medencézős, de egyszer jó lenne már kettesben (hármasban) nem a munkatársakkal menni. Érdemes vinni a gyerkőcöt? Voltatok már hasonkorú gyerkőccel kíséret nélkül? (tehát hogy nem volt ott a nagyi, aki vigyázzon rá) A mamákkal szeret lenni, bár még egy napnál többet nem hagytuk rájuk, bár szerintem akkor sem hiányoznánk neki (délutántól másnap kora délutáning volt még csak)
2011. jan. 29. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mindenképp nélküle menjetek. Ő még nem igazán élvezné, bár nem tudom, mennyire bababarát helyre mennétek. Nagyival biztosan jól meglenne, amíg elvagytok, ti pedig pihennétek, lazítanátok egyet gyerkőc nélkül.
2011. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Első válaszolóval teljesen egyetértek.
2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért...!


Azoktól szeretnék kérdezni,akik azon a véleményen vannak,hogy inkább jobb otthon hagyni a gyereket,hogy ezt tapasztalatból írják?

Mi is vettünk már 2 helyre is ilyen 2 éjszakás wellnes-es balhét,de eszünk ágában sem lenne itthon hagyni a kislányunkat. Igaz még egyikre sem mentünk el,de tutira nem fogjuk itthon hagyni a mamáékra..


Gondolom azért úgy már más,hogy a kérdező már otthagyta a mamáékra a kicsit.

Mi még nem voltunk ilyen vagányak.. :)


Előre is köszi a választ!

(Nekem is 1.5 éves a kislányom)

2011. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Második vagyok.

Voltunk már kettesben a párommal ilyen hétvégén,és őszintén szólva jól esett kicsit csak vele lenni és végre kipihenni magam. Mi előtte és azóta is többször bizzuk a gyereket a nagyszülőkre,imád ott lenni,miért is ne szeretne,mikor el kényeztetik rendesen?:-)))

Így boldog a gyerek, boldog a nagyszülő és kipihent,türelmesebbek szülőket kap vissza a gyermek.

Tutti lesznek ellenvélemények és olyanok,h milyen anya is vagyok,de nem érdekel.

2011. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem lenne szívem otthon hagyni. Ha csak 2 órára elmegyek bevásárolni már iszonyat hiányzik a fiam. Ha nektek ennyire nem, kibírjátok nélküle, akkor menjetek. Én semmi pénzért nem tudnám itthon hagyni.
2011. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Harmadiknak: igen, tapasztalatból mondom. Két fiam van, voltunk már velük is, nélkülük is és ezek után szentül meg vagyok róla győződve, hogy mindannyiunknak (vagyis a gyerekeknek is) jobb, ha ők maradnak mamázni.

És még csak véletlenül sem érzem magam rossz anyának amiatt, hogy pár év után egyszer szeretnék két napot a férjemmel kettesben tölteni.

És nyilván mindig van egy legelső alkalom, amikor a gyereket először bízod másra.

2011. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az off-olós vagyok


Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

2011. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meggondoljuk, de most még az itthonhagyjuk fele dől a mérleg. Hiányozni, hiányozni fog, de tényleg jó lenne már olyan egész nap, amikor nem kell azt nézni, hogy a gyerkőcnek mi a jó, hanem azt is nézhetjük, hogy épp nekünk mi. És lehet, hogy most kéne kihasználni ezt az időszakot, mert 2 év felett már lehet, hogy sírni fog, vagy nem akarna maradni.
2011. jan. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!