Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugos hintát hány hótól lehet...

Rugos hintát hány hótól lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
amikor már teljesen stabilan tud ülni a baba. Ez minden babánál más. Az én lányom 8 hós korában kapta. Addigra már egyedül fel is tudott ülni, és már rég nem dölt el. Most 11 hónapos és imádja! Minden nap van benne többször is. Ha meglátja hogy rakom fel már teli szájjal vigyorog. Én csak ajánlani tudom, nagyon jót tesz a hát és a lábizmoknak. Szerintem a lányom ennek köszönhetően tanult meg mászni is.
2011. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A rugós hintát a gyógytornászok nem javasolják, és ez még enyhe kifejezés.
2011. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs az Off-ért!

Miért nem ajánlják a gyógytornászok?

(Egyébként most az Adamo hintáról van szó?)

2011. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én meg nem egy ciket találtam ahol kifejezetten ajánlják a rugós hintát! Ha érdekel megkeresem. Nekünk bella-bella van. Első válaszoló vagyok!
2011. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


"maximális biztonsággal ellátott babaugráló, melyet gyógypedagógusok segítségével fejlesztett ki,a termék nagyban elősegíti a baba egyensúlyérzékének fejlődését és lábizmainak erősítését"

2011. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem ajánlják, de a mi gyógytornászunk kifejezetten ellene van, a múltkor is kikelt ellene. Az Adamo-hintának nem, de hát az nem is rugós.
2011. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De lehet hozzá rugót is venni! Sőt, most ajándékba adják. Amúgy nem kérdeztem volna.
2011. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Passz. A miénk kampón van, nem rugón.
2011. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Adamo hinta:


[link]


Rugós hinta:


[link]

2011. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gyógytornászok egybehangzó véleménye, hogy rugós hintát csakis akkor szabad használni, ha már tud járni a baba, amikor már viszonylag erős a gerince. Előtte a rugó keltette lökés hatására az amúgy sem könnyű feje súlyának a többszöröse terhelődik rá. Ha már tud járni, jót tesz. Az Adamot hintához lehet kapni rugót, de az első 10 hónapban jobb anélkül kampóval használni.
2011. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!