Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3Hónapos kisfiam jobb oldalt...

3Hónapos kisfiam jobb oldalt elfeküdte a fejét, vissza kerekedik még?

Figyelt kérdés
Sajos 1darabig csak jobb oldara nézett mindig mert beált a nyaka.Most már forgatja mind a két irányba de a feje sajnos jobb oldalt laposabb.
2009. febr. 6. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
a koponyacsontok, még rugalmasak, rendeződek, ugye a kutacs is ott van még....még persze sokat alakul
2009. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Tegyed az izgalmas játékokat a megfelelő oldalra!
2009. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kislányom 4 honapos.nála is ugyan ez volt a probléma3 honaposan.nem tudtam mit kezdeni a doki jol leszurt hogy csak 4 honapig alakul a buksi.vettem a brendonba elfordulásgátlo párnát és az segitett,nem tudott átfordulni a másik oldalra és egy honap alatt kerek buksink lett.megéri.én már nem használom azon vagyok hogy eladom a tesz veszen ..ha érdekel esetleg irj privit.
2009. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
nyugi,ki fog kerekedni neki. Az en kisfiam hatul fekudte el a fejet, tok lapos volt neki, mivel mindig haton altattam. En is izgultam, de 6 honaposan elkezdett kikerekedni, es most 8 honaposan tok normalis kerek feje van. :) En nem csinaltam vele semmit, magatol kikerekedett. Es amugy tovabbra is haton altatom, de mostmar almaban oldalra tud fordulni.
2009. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy kicsit nyugodtab vagyok.Remélem szép kerek buksija lesz nemsokára.
2009. febr. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!