Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a babám. Mikortól...

4 hónapos a babám. Mikortól ehetek pl. párolva káposztaféléket salátában?

Figyelt kérdés
Okozhat még nála pocakfájást?
2009. febr. 6. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Szerintem már egész nyugodtan ehetsz káposztaféléket, és más ilyen jellegű ételt is. Esetleg óvatosságból figyeld meg, hogy másnap hogy reagál, de elvileg nem lehet már attól baja.

2009. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Én akkor kezdtem "tiltott" dolgokat enni, amikor megkezdtem a hozzátáplálást, de akkor sem káposztával...

Szerintem még várnod kéne, vagyis a te döntésed, lehet nem okoz gondot a kicsinek. Bár ha még csak szopik, szerintem fog.

2009. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki,h mik a hatások.Egyszerre csak kevesebbet egyél belőle.

A szomszéd kisfiúnak akkor sem volt semmi baja,amikor az anyja csülkös bablevest evett.Az én lányom meg rosszul volt már akkor is,ha megittam 2 liter rostos gyümölcslevet.Gondolhatod mekkora kín,h még mindig alig ehetek képosztaféléket,pedig 8,5 hónapos a lányom,de még mindig érzékenyen reagál rá,és meg legszívesebben kétpofára zabálnám őket:)

2009. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En az elso pillanattol ettem mindent, soha nem volt hasfajos a lanyom. Probald ki, lehet, hogy nalatok sem okoz majd semmi panaszt.:)

2009. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babám hasfájós volt, ahogy megszűntek a panaszi ettem mindent. pl. töltött káposztát is. Nálunk nem okozott gondot.
2009. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!