Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezdtétek el a tejpépet...

Miért kezdtétek el a tejpépet adni babátoknak? Hány hónapos kórtól érdemes adni?

Figyelt kérdés
Szeretném nagyon ha már átaludná 4 hónaposom az éjszakát, és szeretném kipróbálni, hátha átalussza. Valakinek e felől van tapasztalata?
2011. jan. 31. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 5 és fél hós korában adtam először, de még egy éjszakát sem aludt át :( Ill. most először nem kelt 4 óránként, hanem elaludt 6-kor, megébredt fél 8-kor, majd 3.20-kor keltünk, akkor evett majd aludt még fél 6-ig. Ja és du 4.10-kor ette a tejpépet. Ez nálunk nagy szó, mert 4 óránként kel. Egyébként tápszeres.
2011. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is alvás miatt adtam neki 4hós korában.

Én fürdés után adtam neki, utána rögtön cici és úgy aludt el.Nálunk bevált.

2011. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
án fél évesen adtam elöször, de nem aludt jobban, ugyhogy most a gyümit dusitom vele ...
2011. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!