Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 es fel hetes tapszeres...

6 es fel hetes tapszeres kisfiam kb 11-12szer eszik? Miert? Nem sok ez egy kicsit? Folyadekpotlas kene?

Figyelt kérdés
az ejszakat mar vegig alussza gond nelkul,de napkozben van hogy orankent sir es utana csak 30-50 mililiereket eszik,majd egy ora mulva megint sir,mint aki fel napja nem kapott mar kajcsit. Ritkan eszik napkozben rendes adagot 80-120millit. Viztol,komenymagos teatol oklendezik, volt hogy hanyt is tole. Egyedul a kamillateat issza meg,de azt is csak ugy,ha teszek bele neki kicsi cukrot. Azt viszont ugy tudom,hogy nem jo,ha mindig cukros teat kap.
2011. jan. 31. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit soknak tűnik, főleg úgy hogy éjszaka alszik.

Az én kisfiam ennyi idős korában 2 óránként evett, ő is tápszeres, de ő éjszaka is felkelt és kel is a mai napig. 2 hónapos korában állt át 3 óránkénti, majd 5 hónapos korában a 4 óránkénti evésre. Ő is az elejétől kezdve kamilla teát iszik, kis cukorral orvosi utasításra.

Nem lehet, hogy a sírás oka esetleg hasfájás? Én a helyedben inkább kis vizet v. teát itatnék vele, akkor később jobb lesz az étvágya. Egyébként a gyerekorvost v. védőnőt kérdezted már?

2011. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is soknak tűnik....Nem lehetséges,hogy kevés neki amit kap?Próbáld meg,hogy adsz neki többet,hátha!

Az én fiam 4 hetes és alkalmanként 150ml-t eszik!(4 óránként)5 napja emeltem az adagot,mert 2-3 óránként sírt ami előtte nem volt rá jellemző ,mire rájöttem,hogy kevés neki amit adok....

2011. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O nem ker tobbet enni,meghagyja a tobbit es nem eszik. Irtam,hogy sajnos vizet sem tudok neki adni,mert visszajon. Ezert nem ertem en sem,mert az ejszakat atalussza. :(
2011. jan. 31. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert kap?
2011. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
cow and gate ez az egy,amitol nincs szorulasa..
2011. jan. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!