Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok az etetősz...

Meddig használtátok az etetőszék tálcáját?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mivel jelenleg olyan pihenőszékünk van ami etetőtálcás, és nem tudom ez meddig lesz így jó. Érdemes-e egy rendes etetőszéket vennünk, vagy majd inkább csak olyan fa magasított tálca nélküli etetőszéket? Most 9 hós a fiam.
2011. jan. 31. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Semeddig. Mindig az asztalon kapott tálcát.
2011. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ! Milyen a konyhaasztalotok? Padszerű, amihez oda is tudjátok ültetni?

Az etetőszék tálcája is attól függ, hogy oda tudjuk e tolni az asztalhoz!

A pihenőszéket tény, hogy nemsokára tuti kinővi, az etetőszéket később!

Etetőszékből vannak olcsó fajták is!

A fa magasított tálca nélküli etetőszék az, amit oda lehet tolni az asztalhoz? Vagy arra gondolsz, amit a székre lehet rögzíteni?

2011. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem pad asztalom van, hanem sima ikeás elég nagy perem van az asztallap alatt. Nem tudom hogy ahhoz is fel lehet-e tenni az asztalra tehető széket. Hát most elgondolkodtam, akkor lehet oda se tudok tolni úgy etetőszéket, hogy kényelmes legyen neki.
2011. jan. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!