Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell leszoktatnom az...

Mikor kell leszoktatnom az evések utáni szopizásról a 7,5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Nem valami jó evő kislány (valószínű a fogacskái miatt is)de van,hogy egész jól eszik.De ez 1-2 nap és csak a cici kell neki és tea.A kanál látványától is néha sírni kezd.

Mikor kellene megennie egy teljes adagot?

köszi a válaszotokat.

7,5 hónapos kislány anyukája


2009. febr. 6. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
leszoktatnod nem kell a szopiról. ha nem akar még kenállal enni, akkor várj még 1-2 hetet. lehet, h aztán 1 csapásra megváltozik a dolog, neki majd akkor lesz kényelmes a rendes kajálás
2009. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy 1 éves korig az anyatej legyen a fő táplálék, és csak hozzátáplálás legyen. Az én kislányom 9 hónapos, de ő sem eszik valami jól. Van, hogy megeszik egy egész adagot, de néha meglátja a kanalat és már kiabálja, hogy nem-nem. Aztán még azt sem tudja mit kapna. Inkább a gyümölcsöt eszi, ha eszi, a főzeléket nem nagyon. De a védőnőm szerint ez nem baj, csak szoptassam, ha éhes lesz, úgyis eszik.
2009. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 10 hós,koráig szoptattam kőzbe hozzátáplállás(tejpép,gyümőlcs,főzelékek,stb.)simán ment a leszoktatás azóta kakaót iszik elalvás előtt semmi gondunk nincs nektek is sok sikert!15hós baba anyukája
2009. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!