Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának milyen...

8 hónapos babának milyen saját készítésű ételeket adtok ebédre?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni pár könnyen elkészíthető húsos és hús nélküli receptet? Köszönöm!
2011. jan. 31. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 8 hó a vízválasztó mert innentől már sokmindent másképp ehet(legalábbis a mi védőnönk szerint)

Én mostmár a főzelékeibe dínsztelek egy pici hagymát és lisztes joghurtal behabarom!pl:dinsztelsz hagymát pici olajon,rá egy kis csirkehusi majd brokkoli pici vízzel megpárolod majd ha puha minden lisztes joghurtal behabarod.Nagyon pici sót és petrezselmyet is tehetsz már bele.Ugyanezt csinálhatod cukkinivel is!

Vagy fokhagyma,husi,paradicsim(héja magja nélkül)fött tészta(tojás nélküli)és pici bazyalikom

Vagy hagyma,husi,sóska(fagyasztott)joghurtal behabarod majd egy fött tojás sárgája!

Vagy finomfőzelék melegen belereszelve trappista sajt!

Vagy almaszósz darált hússal(pulyka darált húst szoktam)

Akkor én holnap akarok neki csinálni valamilyen halas kaját(Rio Mare tonhal,színhús nem csak ilyen csőcselék)valamilyen zöldséggel.

A mi ételeinkből:húsleves,paradicsomos húsgombóc,zöldborsóleves.

Huhh most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még egy olyan kérdésem van, hogy te ezeket darabosan adod oda, vagy össze turmixolod?
2011. jan. 31. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pont egy pár napja van az,hogy már egy kis darabos ételt is elfogad,de ehhez hozzá kell tennem,hogy még nincs foga!tehát javarészt még turmixolok de már hagyok benne darabkákat!Az én védőnőm azt mondta ne erőltessem.
2011. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is még turmixolva adom neki az ételeket. Köszi a választ! :)
2011. febr. 1. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!