Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen betegségeken esett át...

Milyen betegségeken esett át babátok kb. fél éves koráig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem csináltál rosszul!!!

Kislányom 11 hónapos soha nem volt beteg. 8 hónapig volt tejem, azóta tápszeres. Nem csak ezen múlik. Ismerek tápszeres babát, aki soha nem volt beteg, és ismerek anyatejes babát, aki rendszeresen az!

2011. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tegnap 22.05 vagyok.

Így van, ez nem ezen múlik, ez genetika. Mint már írtam, kisfiam 10,5 hónapos koráig semmi nem volt. Aztán jött több kisebb dolog. Azt viszont nem írtam, hogy ő tápszeres volt főleg (5 hónapos koráig volt egy kevés tejcsim), és így nem volt beteg, és a barátnőm kisfia ugyaneddig kizárólag szopizott, mégis állandóan beteg...

2011. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem csináltál rosszul!Az idő is ilyen,benne van a levegőben!Én babám 4hós koráig nem volt beteg,aztán azóta szinte folyamatosan az:(6és fél hós,túl van egy bélműtéten,egy fülgyulladáson,egy torokgyulladáson,és most megint folyik az orra,és a foga is jön!Fogzáskor is beszedhetnek ezt-azt!Úgyhogy semmit nem csinálsz rosszul!
2011. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!