Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha sír a Baba, kiviszitek...

Ha sír a Baba, kiviszitek levegőzni?

Figyelt kérdés

sokszor előfordul, hogy felöltöztetem, beteszem babakocsiba, és elkezd sírni. ilyenkor kiveszem vissza. Ti mit csináltok? kiviszitek, és majd elalszik? kertes házban lakunk, így nem kell liftezni, szerencsére.

de nem gáz, ha sírva viszem ki?


2009. febr. 7. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én legtöbbször sírva viszem ki, mert már álmos olyankor. Meg amúgyis utálja ha fel van öltöztetve és míg én öltözök, neki nem történik semmi. Ilyenkor kezd sírni. :)

Ahogy elindulunk az utcán, abba szokta hagyni, nézelődik, és általában elalszik egy idő után.

2009. febr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok baba sír az elején, nemigen szeretik az öltözős készülődős mizériát. Én úgy gondolom ennek ellenére mindenki kiviszi a babáját.
2009. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!a kislányom pont ezt csinálta 2 hónapos korában.Nem utálja az öltözést,úgyhogy nem tudom mi volt az oka,de 2 hétig ezt csinálta.

Kivittem,mert azért kell a levegő,kb. 5 percig sirt,aztán már nézelődött és elaludt.Persze,amikor nagyon sírt inkább hagytam az egészet.

2009. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..most 5 hónapos és már várja a sétát!:)

Remélem nektek is könnyebb lesz hamarosan!Talán ha majd nem kell annyi ruha...

2009. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor nem aggódok.....
2009. febr. 7. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kertes házban lakunk és bizony az enyém is néha "árulja a házat". Miért lenne gáz, ha sír, amikor kiviszed?Persze addig, míg nem alszik el, addig ott vagyok mellette, tokogatom a kocsit. A babakocsi elringatja, megnyugtatja. Persze, ha néhány perc után nem nyugszik meg, akkor én is kiveszem (van, hogy még ilyenkor is böfizik), nem hagyom ordítani. 5 hónapja minden nap kint alszik dél körül akár 3-4 órát is. Majd kicsattan az egészségtől:)
2009. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz. ez megnyugtat. csak még amiatt is aggódtam, hogy a szomszédok mit szólnak.....
2009. febr. 7. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele,tudják ahol kisbaba van ezzel jár,ettől nem vagy rossz anya,vagy nem Te csinálz rosszul valamit.Bizony az én kislányom is utál felöltözni,amikor jön a sapka már tiszta ideg, de ahogy kimegyünk ,már nincs is semmi baja.Persze az elején ment még akkor is a sírás,amikor sétálni indultunk régen,volt hogy elég sokáig sírdogált,mígnem elaludt,de ha megállt a babakocsi és felébredt akár a boltban,postán,újrakezdte,nem tudtam csak folyton tologatni kellett,mert ha megálltam kész is volt a baj!

Mára legalább ez elmaradt,nyugodtan vidd csak ki,majd megszokja,és ne aggódj, a szomszédok is legalább szokják,hogy kisbaba van a közelükben,de komolyan semmit nem szóltak az enyémek sem,mégcsak rossz szemmel sem néznek.

2009. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

A szomszédokkal szerintem ne törődj. Ha valaki ilyen miatt szól, az meg is érdemli, inkább költözzön tanyára, ott nincsenek szomszédok. :)

2009. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A 15:20-as vagyok. A szomszédok véleményével ne foglalkozz! Mellettünk mindkét oldalról idősek laknak. Néhányszor megjegyezték, hogy hallani, hogy baba van a háznál. Én meg kedvesen, mosolyogva csak annyit válaszoltam, hogy ő így tudja kifejezni magát. Azóta nem kapok megjegyzéseket..Egyébként meg olyan kisbabát még nem láttam, aki soha sem sír.. Aki emiatt rosszalló megjegyzéseket tesz, annak nem volt gyereke, vagy már elfelejtette, hogy milyen volt.Jó időt kívánok Nektek!
2009. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!