Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok mostanában a babakocsis...

Sok mostanában a babakocsis kérdés. Sikerült olyat választanotok, ami valóban kitartott addig amíg szükség volt rá, vagy volt h vettetek pl. egy könnyebb esernyőkocsit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tökéletes babakocsi nincsen :-(

2010. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NEhéz választani, tény és való.

Az én kisfiam még csak 4 hónapos, de eddig elégedett vagyok. Kunert VIP babakocsit vettem, nekem falura kellett, ahol vannak nagyon jó és nagyon rossz utak. Nagyot akartam, nem kell lépcsőn cipelni, és az autóba sem kell berakni, szóval a súlya meg hogy mennyire lehet összecsukni, nekem nem volt szempont. Eddig mózessel használtuk, nekem ez fontos volt, mert sok helyre bemegyek, ahová egyszerűbb a kocsi nélkül. Télen azért, főleg ha lesz hó, kell, hogy stabil, nem fúj át rajta a szél, nagyon jól lehet téliesíteni. Ettől függetlenül még lehet, hogy jövő nyáron veszünk egy kis esernyőkocsit.

2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bebé Confort High Trek a miénk. 3 kerekű. A baba és én is szeretjük. Nagy kerekei vannak és nagyon könnyű tolni, még télen a nagy hóban is. Az ülés része pedig széles és kényelmes, babám nagyon szeret benne üldögélni.

8 hónapja van meg

2010. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!