Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 9 körül kel reggel a...

Akinek 9 körül kel reggel a babája hogy alakitja a napot, mikor mit esztek, mikor alszik és mikor mentek sétálni? Irnátok nekem napirendeket,5 honap körüli babákrol? !

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
6-kor eszik, majd visszaalszik 9-ig, felkelünk, öltözünk Ő, majd én addig egyedül játszik. 10 körül elnyomja a hami, szunyókál kicsit. 12-kor eszünk-akkor adok gyümölcsöt, főzeléket is. Játék, séta, majd séta után egy hosszabb alvás. Az nálunk 1-1,5 óra . Háromkor hami( nem kap mást csak tápot/tejet mert az ebéd is kellőképpen lefáraszt minket:). Ezután játszunk, várjuk apát, ha nyűgös kiugrunk a teraszra szétnézni. Apa hazaér játék, fürdés, evés, kb hétkor(ha kibírja addig), ha nem akkor is eszünk valamit fürdés után mert egyébként nem alszik el. Kilencig legkésőbb elalszik, addig egyedül játszik az ágyában. Azért ebédre eszünk pépeket, mert addigra tudom elkészíteni neki, reggel kilencig még én is visszafekszem:)
2009. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 21 hetes, még csak szopik. Reggel fél 7-7 óra körül ébred, szopizik, aztán alszik kb. 9-1/2 10-ig. Akkor átöltöztetem, peluscsere, szopi. Utána játszunk egy kicsit, majd "együtt" ebédet főzünk a családnak. Délután 1 körül újra szopi , aztán alvás kint a teraszon, nagyon ritkán séta. Ilyenkor képes 3-4 órát is aludni. Ha felébred, újra szopizunk, aztán játék a tesókkal. Legtöbbször alszik még egyszer kb fél órát úgy 6-1/2 7 körül. Este 8 körül fürdés, vacsora..9-1/2 10 körül alszik el. Ő még néha felébred hajnali 2 körül enni, de csak pár percre és azonnal alszik tovább.:) Reggel újra kezdődik minden előlről. Minden jót!
2009. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem már lassan 11 hós a kisfiam, de 4 hós korától nálunk a napirend a következő:

reggel fél 9 táján ébred. Felöltöztetem, és reggelire tápszert kap. Kb. fél 11-11 táján elalszik, és másfél óra múlva ébred. Játék majd 1 órakor ebédel, főzeléket.

Kis játék, majd fél 3-3 felé ismét alvás, 4-1/2 5ig.

5kor uzsonna, gyümölcs. Játék. Ha alszik, akkor keveset, fél órát kb. Majd ismét játék.

8kor fürdés, utána vacsora, alvás reggelig.


Ahol azt írtam, hogy játék, ott általában sétálunk, ha nem esik az eső. Mi átlag naponta 2szer sétálunk. CSAK akkor nem megyünk ki,amikor esik az eső. Ha fúj a szél, mínusz van, vagy kánikula, mi akkoris sétáltunk.

Délelőtt és vagy ebéd után, vagy vacsora előtt sétálunk. Nekünk ez a napirendünk már 7 hónapja.

2009. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi reggel fél kilenc körül kelünk(+-fél óra),reggeli tápszer,felöltözünk,játszunk:)kb.11h felé alszik egyet,utána 11.30-12h körül ebédelünk(főzeléket),aztán megint játék,14h körül megint szunya,aztán ha felkelt tápszert eszik,utána indulunk sétálni(kb.1.1.5h-t),18órakor eszik gyümit vagy tejpépet(felválltva),aztán megint játék,elvan magába is.20órakor fürcsi aztán tápi vacsira,után alvás kb.21órától reggelig.

5hónapos baba anyuja

2009. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!