Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljátok a napi...

Hogy csináljátok a napi teendőket egy nehezebb éjszaka után?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos a babám,3szor fent volt éjszaka, aztán háromnegyed 6kor már kelt is...lehet másnak ez nem lenne olyan húzós,de én világ életemben nagyon alvós típus voltam, és még nem aludtunk át egy éjszakát sem....Szóval ilyenkor az egész nap úgy telik, hogy mikor alszik, akkor semmi kedvem nekiállni kitakarítani a fürdőt, vagy vasalni:/

Kaja van, rend van, de a részletesebb dolgokra annyira nincs erőm...ráadásul mostanában nap közben sem alszik valami jól...ez most lustaság vagy azért belefér a normális kategóriába?


2011. febr. 1. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Örök igazság: ha a baba alszik, aludjon az anyuka is. Ez még nem az az időszak, amikor mindenhol tisztaságnak "kell" uralkodni. Sokkal fontosabb a babádnak, hogy te kipihent és így türelmes legyél vele.
2011. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig mondták, hogy aludjak a babával, de soha nem tudtam, én alapból rossz alvó vagyok.

Ami náluk működött: tejci volt lefejve, ha éjjel ébredt a baba, apa adott neki üvegből. Így tudtam én is pihenni.

2011. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szŕmomra, nekem belefér!

Az én 3 honaposom is van, hogy 3x kel. Olyankor végig gondolom a teendöimet és ha semmi fontos nincs akkor alszom vele. :-) Majd délután megcsinálom a dolgom. :-)

2011. febr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sose aludtam nappal, mert utána nem térek magamhoz.Úgy szoktam, hogy pl. berakom a mosógépet, aztán pihi. Netezünk egy félórát. Fölporszívózunk, uzsonnázunk. Játszunk, én fekszek a szőnyegen, nyújtózkodom. Kávé, tea, mindig kényeztetem magam valamivel. Összedobunk ebédet, vagy csak kap egy babakaját. Ilyenkor a lényeg a túlélés! Ebéd után alvás, én netezek, olvasok. Amikor fölkel, megyünk boltba, sétálni... hát valahogy így telik a nap. Ne aprózd el az erőd, élvezzétek inkább egymás társaságát.
2011. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, nekem sem megy a nap közben alvás, mert sokszor csak rosszabb lesz a helyzet...így én is olvasok, netezek:)

köszi a válaszokat, megnyugodtam:)

2011. febr. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!