Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól lehet...

Hány hetes kortól lehet utazni babával, hosszabb autóutat? Ti mikor utaztatok először?

Figyelt kérdés

szüleimhez mennénk le,és maradnánk két hetet,200 km-re laknak,a bébi most két hetes...

kb két hónaposan már mehetünk?


2011. febr. 1. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk a védőnő 3 hósan javasolta először a hosszabb utat hordozóban, ekkor is mentünk, 220 km-re.
2011. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-5 hetes lehetett mikor először mentünk a nagyszülőkhöz, kb 220 km-re. Mi mondjuk nem maradtunk 2 hetet. Már 1 éves a fiam, de a mai napig nem szeretek 2-3 napnál tovább maradni. Hiába imádom anyuékat, és ők is minket, valahogy nem érzem már otthon magunkat náluk... Semmi nem ott van, ahol megszoktam, minden cuccot cipelni kell, valami tuti elmarad, és a gyerek is sokáig meglepődött, ha éjszaka felébredéskor nem a megszokott környezetében találta magát.

Bocs a kitérőért...

2 hónaposan már mehettek!

2011. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi külföldön élünk,ezért alig vártam,hogy hazamenjünk!Babám pont 4hetes lett,mikor Anyukám meglátta!Autóval utaztunk,9 órát,többször megálltunk,Babám élvezte:) Azóta is világutazó :D

Szerintem induljatok nyugodtan,nem lesz állandóan a hordozóban a Kicsid,semmi baja nem lesz Neki!Jó utat!

2011. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónaposan mentünk kisfiammal szintén 200 km-re, és ott voltunk 3 napig (muszáj volt Mindenszentek ünnepére, ez családi hagyomány, ráadásul párom testvéréhez mentünk ki a temetőbe).
2011. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan vittük először hosszabb autóútra, Budapestről Agárdra (nyaralni mentünk). Épp úgy jött ki az indulás, hogy fél óra volt már csak evésig, de simán végigaludta így is az utat.
2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiammal 4 hetes korában mentünk haza a szüleimhez.1000km t autóztunk.Afiam szinte végig aludta.A lányom ma´r nem.200 kmt akár már 2-3 hetesen is lehet.
2011. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Pesten szültem, miközben 120 km-re laktunk. kórházból haza is autóztunk, meg varratszedésre is 1 hét múlva. Végigaludta az utat.
2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!