Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hetes babám nem akar...

A 8 hetes babám nem akar aludni éjszaka. Este 10-től reggel 7-ig, csak kézben hajlandó aludni. Napközben viszont rengeteget alszik. Hasfájós is. Mit csináljak? Én mar nagyon fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekunk is volt nehany ilyen napunk, en is kiborultam.

en igyekeztem lefoglalni mindenfele csorgovel, setaltam vele napkozben, magyaraztam, tobbszor pelenkaztam, meg at is oltoztettem. delelott hagytam aludni, viszont delutan 4 oratol furdesig mar nem,igy elegge kifaradt es igy szep lassan megfordult az alvas. most este 9tol alszik 3ig, aztan eszik es visszalszik 8ig.

ja es hasfajasra mi mindent kiprobaltunk, par napja a Mecsek Baby teat adom neki, es a Gripe Watert, ugy nez ki, hogy ez igy egyutt bevalt.

udv,

8 hetes kisfiu anyuja

2009. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az en fiam is szinte egesz nap alszik, o mar 5 honapos lesz, de aludhat akarmennyit, mert estere ki van dolve. Majd nalatok is eljon az az ido, amikor mar tudja, hogy most furdetes, aztan kaja, aztan anya betesz a kisagyamba es alszom. O is amikor a kezemben volt, akor aludt, de ahogy bele tettem a kisagyaba, rogton felebredt es orditott. Aztan ugy szoktattam errol le, hogy amikor beletettem az agyikojaba, es o elkezdtett sirni, akor en elkezdtem neki beszelni, jatszani, amivel eltereltem a figyelmet, igy mar tudta, hogy amikor anya az agyikojaba tette, akor nem kellett sirni, az nem volt egy rossz dolog.

A hasfajas nemsokara mar nem lesz olyan veszes, igy tobbet tudtok majd pihenni. Kitartas!

2009. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!