Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyet és a cseresznyét nem...

Meggyet és a cseresznyét nem cukrozzátok, édesítitek, csak úgy simán leturmixolva adjátok esetleg más gyümölccsel keverve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a meggyet úgy adtam hogy leturmixoltam babakeksszel, hogy kicsit édesebb legyen, bár a kekszben nincs vukor, de édesebb lett tőle. Cseresznyét még nem eszik, puffasztó hatása miatt.
2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meggyet banánnal adtam, nagyon finom, és nem kellett cukrozni sem.

Vagy meggyszószt készítettem belőle.

Cseresznyét csak pár szemet adtam neki, félbe vágva, tényleg puffasztó hatása van, szóval azzal óvatosabb voltam.

2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cseresznyét nem adtam.

Meggyet banánnal turmixoltam össze, jó édes lesz tőle.

2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, mennyi idős a manód...nekem 3 és 4 évesek, és most kezdték el enni. Én turmixolom, és bekeverem vaníliás krémtúróba vagy vaníliás-édesítős tejfőlbe.

2011. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hű, én először almával keverve adtam a meggyet (nem cukroztam, semmi mást nem tettem hozzá), úgy meghajtotta szegénykém pocakját, hogy amíg kivittem az üres tányérját a konyhába, visszajöttem, hogy kivegyem az etetőszékből, már nyakig kakás volt! Szó szerint, nyakig! Azóta banánnal adom, úgy nem hajtja meg. :)
2011. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem válaszolok! Csak én is pont ezt a kérdést akartam kiírni, a meggyre. :)
2013. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!