Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Született valakinek a picije...

Született valakinek a picije "négyújjas" barázdával? Illetve a családjában előfordul-e valakinek ez a ritka tenyérvonal variáció?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a négyujjas barázda?
2009. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Amikor nem két vonal szeli át a tenyeret haránt, hanem egy határozott vonal van csak jelen keresztben a tenyéren.
2009. febr. 7. 20:30
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
és ez mit jelent?számít valamit?
2009. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudom hogy a Down-szindrómára jellemző tünet.Ismerősöméknek ilyen a babájuk.
2009. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A Down babáknál gyakori igen. De a normál humanpopuláció 3 %-ban minden betegség nélkül spontán előfordul. Volt genetikai vizsgálatom. a pici teljesen egészséges. Én csak egyszerűen kíváncsi vagyok, mivel esetemben ez egy különlegesség, hogy van-e más hasonló eset is. A kérdezőnek üzenem hogy nem nem jelent semmit, több híres embernek is van ilyenje.
2009. febr. 7. 21:06
 6/19 anonim válasza:
100%
Szia.Nekünk mind két kezén van,mi is voltunk genetikai vérvételen,nincs semmi baja,egészséges!!!a családban nem tudok hogy kinek van,de van egy ismerős akinek ilyen a tenyere.a Down kornak nagyon sok tünetének kell még lennie,nem csak a barázdás tenyér!
2009. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadónak köszönöm, hogy írt. Nekünk is mindkét tenyéren van. Tudok én is a jellegzetességről mindent, nem mástól, mint Dr. Czeizeltől. Ő próbált megnyugtatni ( gyógypedagógus vagyok, ilyenkor rosszabb mint a laikus) nos, ő mondta, hogy ez egyfajta variáció és már mondta is a híres, sikeres közismert ember példáját, hogy megnyugtasson.

Kérdésemet azért tettem fel, hogy más édesanya is nyugtalankodott-e miatta és foglalkoztatta-e a kérdés.

Ugyanis a zabszem azért került fenekembe, mert az áltudományok között sok a riogató megjegyzés. Csak ez nyugtalanított és ezért lennék kíváncsi anyukák véleményére.

2009. febr. 7. 21:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem egyik kezén négyujjas a tenyérbarázda, és a kisebbik fiunk ugyanazon kezén is négyujjas a barázda. Mindenki teljesen egészséges, genetikailag hibátlan.
2009. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kismama, van linked errol a negyujjas barazdarol? Tudsz egyet linkelni? Vagy melyik oldalon tudom megnezni milyen ez? Koszi.
2009. febr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Es az altudomanyok mit irnak ossze-vissza, kivancsi lennek. Mert en sem szeretem, amikor "huleket" irkalnak minden alap nelkul valamirol.
2009. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!