Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyereked a...

Másfél év körüli gyereked a reggeli-esti tápszert/tejitalt milyen márkájú és milyen lyukú cumiból kapja?

Figyelt kérdés
Megint elszakadt a Mamos etetőcumink, és nem tudom, hogy lesz e olyan a boltban. Milyen márkájút és lyukméretűt vegyek, amivel meg vagytok elégedve, és jön is belőle rendesen a tápszer?
2011. febr. 2. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nuk, 2-es cumi, abból pedig M-es méret
2011. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én az aventot használom születése óta és a 4 lyukú cumival. Már kb 10 hónapos kora óta.

1 éves a fiam.

2011. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csőrös pohárből, vagy avent-es itatóból, de nem iszik minig, csak ha kér, és akkor is csak reggel (még ciczik)
2011. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 hónapos még csak a kisfiam, de Avent cumisüvegből issza, hármas cumival a tejitalát (bebivita). Előtte a jó éjt tápihoz kellett a négyes cumifej, de ez a tejital jóval hígabb. Ezért csőrösből sem tudom adni neki, mert kibukja - túl gyorsan jön a csőrösből.

Egyébként azt tudom, hogy az avent üvegekkel kompatibilis a mam cumi, azt viszont már nem tudom, hogy mam üveghez jó-e az avent cumifej.

2011. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És jön belőle rendesen? Mert mi nagyon sokat szenvedünk, az egyikből alig folyik, és bedugul, a másikból ömlik... szóval, elég nehéz normálisat venni.
2011. febr. 2. 13:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint a 2-es Nukosból?
2011. febr. 2. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs gond a Nuk-os cumival. Szépen jön belőle.
2011. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tejitalt iszik Nuby-s csőröspohárból.
2011. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Avent, 4 lyukú cumival.
2011. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nuk 2 reggel M-es mert félálomban van,

este L-es, mert akkor szívja majd megszakad :)

2011. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!